Přihlášené týmy - 4. kolo (22.11.2019)

Středoškolské týmy

1. Tým Xtreme - Střední škola EDUCHEM, a.s., Okružní 128, 435 13 Meziboří, http://www.educhem.cz

2. Tým Mindbreak1 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram VII, http://www.gympb.cz

3. Tým Mindbreak2 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram VII, http://www.gympb.cz

4. Tým Mindbreak3 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram VII, http://www.gympb.cz

5. Tým Mindmaze - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram VII, http://www.gympb.cz

6. Tým R2-D2 - Gymnázium Špitálská, Špitáslká 700/2, 190 11 Praha 9, http://www.gymspit.cz

7. Tým Epimorfický inflexní bod - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

8. Tým Nathaniel Hawthorne Technology - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

9. Tým Metoděj Žežula - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

10. Tým Roboti FTW - SPŠ sdělovací techniky Panská, Panská 856/3, 110 00 Praha 1, http://www.panska.cz

11. Tým DuctTape - Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573, 272 04 Kladno, http://www.gymnasiumkladno.cz

12. Tým Snad Se To Nerozpadne 5 - SSTN5 - Gymnázium Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573, 272 04 Kladno, http://www.gymnasiumkladno.cz

13. Tým Mekamon - SPŠ sdělovací techniky Panská, Panská 856/3, 110 00 Praha 1, http://www.panska.cz

14. Tým G-Force - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

15. Tým something - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

16. Tým Vasimry - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

17. Tým 2.A - SPŠ sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1, http://www.panska.cz

18. Tým Mrkvičkový salátíčci - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana, http://www.gchd.cz

19. Tým Salátový mrkvičky - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana, http://www.gchd.cz

20. Tým NaCestě - Gymnázium na Zatlance, Na Zatlance 11, 150 00 Praha, http://www.zatlanka.cz

21. Tým Rajčatový papričky - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana, http://www.gchd.cz

22. Tým Triumvirát - Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun, http://www.gymberoun.cz

23. Tým SSPŠ_1 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov, http://www.ssps.cz

24. Tým SSPŠ_2 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov, http://www.ssps.cz

25. Tým SSPŠ_3 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov, http://www.ssps.cz

26. Tým SSPŠ_4 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov, http://www.ssps.cz

27. Tým SSPŠ_5 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov, http://www.ssps.cz

28. Tým Gymzr - Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2, 591 01 Žďár nad Sázavou, https://www.gymzr.cz/

29. Tým GOP - Gymnázium Oty Pavla, Loučanská 520, 153 00 Praha 5 – Radotín, http://www.gop.cz

30. Tým Technici - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, p.o., Gen. Kholla 2501, 269 01 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

31. Tým Unit - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, p.o., Gen. Kholla 2501, 269 01 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

32. Tým Horolezkyně - Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, 580 01 Havlíčkův Brod, http://www.ghb.cz

33. Tým Horolezci - Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, 580 01 Havlíčkův Brod, http://www.ghb.cz

34. Tým Gladiátoři z GyKaSu - Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí č. 8/900, 130 00 Praha 3, http://www.gykas.cz

35. Tým PouŠť - Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11, 150 00 Praha, http://www.zatlanka.cz

36. Tým GEČKA - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

37. Tým KAMZÍCI - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

38. Tým KRTCI - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

39. Tým MeAndMyBois - SPŠE Ječná, Ječná 30, 122 36 Praha 2, http://www.spsejecna.cz

40. Tým TDM_Works - Gymnázium Zikmunda Wintera Rakovník, Žižkovo náměstí 186, 269 01 Rakovník I, http://gzw.cz/

41. Tým Plebové - Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 602 00 Brno, https://jaroska.cz/

42. Tým Schrödingerovi psi - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

43. Tým GBN007 - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov, http://www.gbn.cz

44. Tým GBN - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov, http://www.gbn.cz