Přihlášené týmy - 1. kolo (19.11.2019)

Středoškolské týmy

1. Tým FrenTým - Já nevím - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Přerov, Bartošová 24, 750 02 Přerov, http://www.oaprerov.cz

2. Tým RoboFren - To je jedno- Obchodní akademie a Jazyková škola s právem SJZ, Přerov, Bartošová 24, 750 02 Přerov, http://www.oaprerov.cz

3. Tým 2PK - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 11 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

4. Tým ROUDNICE! - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 11 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

5. Tým Roudnice nad Labem - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 11 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

6. Tým Holubi - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 11 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

7. Tým Fyfynka - Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice, http://www.gymstr.cz

8. Tým Lišky z automatu - Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101, 541 01 Trutnov, http://www.spstrutnov.cz

9. Tým Banana Inc. - SOŠ a SOU Hořovice, Palackého náměstí 100, 268 01 Hořovice, http://www.soshorovice.cz

10. Tým SOSEU 3 - Střední odborná škola pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

11. Tým Team 1 - SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 697, 272 03 Kladno, http://sou-dubska.cz

12. Tým Team 2 - SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 697, 272 03 Kladno, http://sou-dubska.cz

13. Tým Team 3 - SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 697, 272 03 Kladno, http://sou-dubska.cz

14. Tým Team 4 - SOŠ a SOU Kladno, Dubská, Dubská 697, 272 03 Kladno, http://sou-dubska.cz

15. Tým Lovorobotika 1 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice, https://gymlovo.cz/

16. Tým Lovorobotika 2 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice, https://gymlovo.cz/

17. Tým SOSEU 2 - Střední odborná škola pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

18. Tým Nbk1 - Gymnázium BH Nymburk, Komenského 779, 288 40 Nymburk, http://gym-nymburk.cz

19. Tým Nbk2 - Gymnázium BH Nymburk, Komenského 779, 288 40 Nymburk, http://gym-nymburk.cz

20. Tým GKJ Squat Squad - Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683, 752 01 Kojetín, http://www.gkj.cz

21. Tým SNAD TO POJEDE - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Slovanská 1000/55, 405 02 Děčín VI - Letná, http://www.prumkadc.cz

22. Tým 2+1=0 - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Slovanská 1000/55, 405 02 Děčín VI - Letná, http://www.prumkadc.cz

23. Tým P1 - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Slovanská 1000/55, 405 02 Děčín VI - Letná, http://www.prumkadc.cz

24. Tým Tým 1 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, http://www.gbl.cz

25. Tým Tým 2 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, http://www.gbl.cz

26. Tým Tým 3 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, http://www.gbl.cz

27. Tým SOSEU 1 - Střední odborná škola pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

28. Tým Tajný - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov, https://spsostrov.cz/

29. Tým BET - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov, https://spsostrov.cz/

30. Tým Dřeváci - Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s., Žižkova tř. 4, 370 01 České Budějovice, https://www.stredniskola.cz/

31. Tým Loupáci - Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s., Žižkova tř. 4, 370 01 České Budějovice, https://www.stredniskola.cz/

32. Tým Škoda Robotix - ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod, Třída Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.sou-skoda.cz

33. Tým Škoda Engineers - ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod, Třída Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.sou-skoda.cz

34. Tým Kvalita - ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod, Třída Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav, http://www.sou-skoda.cz

35. Tým KOLÍNŠTÍ STROJAŘI - SPŠS a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 280 02 Kolín, http://www.sps-ko.cz

36. Tým Gymck - Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112, 381 01 Český Krumlov, http://www.gymck.cz