Přihlášené týmy - 2. kolo (20.11.2019)

Středoškolské týmy

1. Tým Gyza1 - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

2. Tým Gyza2 - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

3. Tým Gyza3 - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

4. Tým gymvla1 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

5. Tým gymvla2 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

6. Tým gymvla3 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

7. Tým gymvla4 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

8. Tým RobotsVSMT - VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

9. Tým Tým 1 - VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

10. Tým Tým 2 - VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

11. Tým GZ - Team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín, http://gymzl.cz

12. Tým WZM Team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín, http://gymzl.cz

13. Tým Tým 3 - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín, http://gymzl.cz

14. Tým Pí 1 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

15. Tým Pí 2 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

16. Tým Pí 3 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

17. Tým Pí 4 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

18. Tým Pí 5 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

19. Tým Pí 6 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

20. Tým Božetěžská šlechta - VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 779 00 Olomouc, http://www.spseol.cz

21. Tým OLDAHO - SŠPHZ Uherské Hradiště, Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště, http://www.ssphzuh.cz

22. Tým Furt bokem - SŠPHZ Uherské Hradiště, Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště, http://www.ssphzuh.cz

23. Tým Rejžožrouti - SŠPHZ Uherské Hradiště, Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště, http://www.ssphzuh.cz

24. Tým Combat Wombat - Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 750 02 Přerov, http://www.gjs.cz

25. Tým Vybitý baterky - Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 750 02 Přerov, http://www.gjs.cz

26. Tým Manažer Filip - Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 750 02 Přerov, http://www.gjs.cz

27. Tým MOSFET Crew - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 100 00 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

28. Tým Ňufínci - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 100 00 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

29. Tým Pink Fluffy Unicorns - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 100 00 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

30. Tým Olifanti - Gymnazium Praha 9, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9, http://www.gymnchod.cz

31. Tým HočoPočo - Gymnazium Praha 9, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9, http://www.gymnchod.cz

32. Tým Tři mušketýři - EDUCAnet – gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o., Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 4 – Chodov, https://praha.educanet.cz/cs/stredni-skola-informacni-technologie/

33. Tým Inženýři - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

34. Tým Promovaní Inženýři - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

35. Tým GBN SKY TEAM - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov, http://www.gbn.cz/

36. Tým Vampířovi votroci - EDUCAnet – gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o., Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 4 – Chodov, https://praha.educanet.cz/cs/stredni-skola-informacni-technologie/

37. Tým Bingo 1 - SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 261 80 Příbram II, http://www.spspb.cz

38. Tým Bingo 2 - SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 261 80 Příbram II, http://www.spspb.cz

39. Tým Aivolution - Střední průmyslová škola na Proseku, Novoborská 610/2, 190 00 Praha 9, http://sps-prosek.cz

40. Tým UTesla Robotics - UTesla, Kostelní 104, 530 02 Pardubice, http://www.utesla.cz