Přihlášené týmy - 3. kolo (21.11.2019)

Středoškolské týmy

1. Tým Suchoši - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://unicprum.cz

2. Tým RoboPalachRed - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník, http://www.gjp-me.cz

3. Tým RoboPalachBlue - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník, http://www.gjp-me.cz

4. Tým SŠPU team A - SŠPU Hodonín, p. o., Brandlova 32, 695 01 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

5. Tým SŠPU team B - SŠPU Hodonín, p. o., Brandlova 32, 695 01 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

6. Tým FrenTým - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p. o., Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

7. Tým Vrakoslav - Masarykovo klasické gymnázium Říčany, Táborská 1685, 251 01 Říčany, http://mkg.cz

8. Tým Grbk1 - Gymnázium Rumburk, Komenského 1130/10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

9. Tým Grbk2 - Gymnázium Rumburk, Komenského 1130/10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

10. Tým iTu - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

11. Tým COPSU1 - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

12. Tým COPSU2 - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

13. Tým Paralelně zapojený ampermetr - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha 2, http://www.gybot.cz

14. Tým GYROBOT - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha 2, http://www.gybot.cz

15. Tým mega - Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, 142 00 Praha 4, https://www.porg.cz/

16. Tým git masters - Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, 142 00 Praha 4, https://www.porg.cz/

17. Tým Včera to fungovalo - Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, 142 00 Praha 4, https://www.porg.cz/

18. Tým VI VON ZULUL - VOS a SŠ Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

19. Tým Útulek - VOS a SŠ Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

20. Tým Star Command - VOS a SŠ Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

21. Tým IT2 - VOS a SŠ Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

22. Tým IT1 - VOS a SŠ Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

23. Tým ICE WALLOW COME - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

24. Tým SPŠE 1 - VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz

25. Tým SPŠE 2 - VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz

26. Tým GOAML Gama - Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, Ruská 355/7, 353 01 Mariánské Lázně, http://www.goaml.cz

27. Tým GOAML Delta - Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, Ruská 355/7, 353 01 Mariánské Lázně, http://www.goaml.cz

28. Tým GOAML Omega - Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, Ruská 355/7, 353 01 Mariánské Lázně, http://www.goaml.cz

29. Tým Pusíci - VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 828/85, 326 00 Plzeň, http://spseplzen.cz

30. Tým JGN1 - Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

31. Tým JGN2 - Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

32. Tým Blazers - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

33. Tým ALIKU - GJŠB Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

34. Tým Tutti Pizza - Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, 400 11 Ústí nad Labem, http://www.gym-ul.cz

35. Tým ITeam - VOŠ obalové techniky a SŠ Štětí, Kostelní 134, 411 08 Štětí, http://www.odbornaskola.cz

36. Tým E-null - Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 100 00 Praha 10, https://www.gymvod.cz

37. Tým PrvníTřiChlupy - Česko-anglické gymnázium s.r.o., Třebízského 1010, 370 06 České Budějovice 5, http://www.cag.cz

38. Tým Sample text - SPŠ a VOŠ Písek, Karla Čapka 402, 397 01 Písek, http://www.sps-pi.cz

39. Tým RoboFren - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p. o., Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

40. Tým owouwu - Gymnázium Arabská, Arabská 14, 140 00 Praha 6, http://www.gyarab.cz

41. Tým Jazdaa - Střední průmyslová škola na Proseku, Novoborská 2, 190 00 Praha 9, http://www.sps-prosek.cz

42. Tým COPSU3 - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

43. Tým COPSU4 - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz