Přihlášené týmy - 4. předkolo (23.11.2018)

Přihlášené týmy - 4. předkolo (23.11.2018)

1. Tým FrenTým - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o., Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

2. Tým AllStarsFren - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o., Křižíkova 1258, 74401 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

3. Tým Mindbreak1 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

4. Tým Mindbreak2 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

5. Tým Mindmaze - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

6. Tým Například Tereza - Střední průmyslová škola Třebíč, Manželů Curieových 734, 67401 Třebíč, http://www.spst.cz

7. Tým To je Hrůza - Střední průmyslová škola Třebíč, Manželů Curieových 734, 67401 Třebíč, http://www.spst.cz

8. Tým ALIKU - Gymnázium J.Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, http://www.gymdom.cz

9. Tým VLAŠIM RED DODGERS - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, http://www.gymvla.cz

10. Tým KNUPL - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, http://www.gymvla.cz

11. Tým ŠERMÍŘI - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, http://www.gymvla.cz

12. Tým Šempa - Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště , Kollárova 617, 68601 Uherské Hradiště, http://www.ssphz-uh.cz/

13. Tým RoboPalachBlue - Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník, http://www.gjp-me.cz

14. Tým RoboPalachRed - Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník, http://www.gjp-me.cz

15. Tým Chyba v Matrixu - Gymnázium Český Brod, Vítězná 616, 28201 Český Brod, http://www.gcbrod.cz

16. Tým Quantum Limes - Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova 45, 77900 Olomouc, http://www.gytool.cz

17. Tým Můj tým - Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova 45, 77900 Olomouc, http://www.gytool.cz

18. Tým R2-D2 - Reálné gymnázium a Základní škola města Prostějova, Studentská ul.2, 76601 Prostějov, http://www.rg.prostejov.cz

19. Tým Alderaanský kombajn - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, http://www.sssmep.cz

20. Tým Papuánská ještěrka - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, http://www.sssmep.cz

21. Tým Debílci420 - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

22. Tým Velice originální jméno - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

23. Tým Road to Bohnice - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

24. Tým Sebevědomí odborníci - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

25. Tým Už vím, kde je chyba! - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

26. Tým Nieporządek - Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 60200 Brno, http://www.jaroska.cz

27. Tým Máme šefku strojařku! - Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště , Kollárova 617, 68601 Uherské Hradiště, http://www.ssphz-uh.cz/

28. Tým iTu - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, http://www.sssmep.cz

29. Tým Karel 1 - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, http://unicprum.cz

30. Tým Květák - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, http://unicprum.cz

31. Tým Suchoši - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, http://unicprum.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Team 7 - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Gen. Kholla 2501, 26901 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

Tým NEVÍM - Gymnázium J.Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, http://www.gymdom.cz

Tým CIHLI - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 25801 Vlašim, http://www.gymvla.cz

Tým Karel 2 - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, http://unicprum.cz