Přihlášené týmy - 2. předkolo (21.11.2018)

Přihlášené týmy - 2. předkolo (21.11.2018)

1. Tým Gyzáci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

2. Tým Banánový rollky - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

3. Tým Gyza - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

4. Tým ILSáci - Střední vojenská škola a Vyšší odborná škola MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

5. Tým RobotsVSMT - Střední vojenská škola a Vyšší odborná škola MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

6. Tým Fireflies- Střední školy průmyslové a umělecké Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

7. Tým Hopeful - Střední školy průmyslové a umělecké Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

8. Tým giveUsBigWheels - Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, http://www.gymnachod.cz

9. Tým DRT - Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, http://www.gymnachod.cz

10. Tým Nemorivagus - Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, http://www.gymnachod.cz

11. Tým GZ - Team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

12. Tým Next Team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

13. Tým Lidově-demokratický svaz budovatelů robotů - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

14. Tým Géčka - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 29301 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

15. Tým Lachtánci - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 29301 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

16. Tým ROBLOX - Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 1330/11, 15000 Praha - Anděl, http://www.zatlanka.cz/

17. Tým Luboš - VOŠ a SPŠ elektrotechnická Plzeň, Koterovská 85, 32600 Plzeň 2-Slovany, http://www.spseplzen.cz

18. Tým Pusíci - VOŠ a SPŠ elektrotechnická Plzeň, Koterovská 85, 32600 Plzeň 2-Slovany, http://www.spseplzen.cz

19. Tým Lorem ipsum - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 58601 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

20. Tým Úžlabot - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 10000 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

21. Tým Hellboy's lama's league - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 10000 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

22. Tým Polovodičové - SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 10000 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

23. Tým Gymbos - Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 1, 68011 Boskovice, http://www.gymbos.cz

24. Tým HanáGods - VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77900 Olomouc, http://www.spseol.cz

25. Tým Kolínští strojaři F - SPŠS a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 28002 Kolín, http://www.sps-ko.cz

26. Tým Kolínští strojaři J - SPŠS a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 28002 Kolín, http://www.sps-ko.cz

27. Tým Akada2 - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Bartošova 24, 75002 Přerov, http://www.oaprerov.cz

28. Tým Akada1 - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Bartošova 24, 75002 Přerov, http://www.oaprerov.cz

29. Tým GijTeMas - Gymnázium České Budějovice, Česká 64, 37001 České Budějovice, http://www.gymceska.cz

30. Tým UNIT - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Gen. Kholla 2501, 26901 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

31. Tým Team 8 - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Gen. Kholla 2501, 26901 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Whitespace - Mensa Gymnázium, Španielova 1111/19, 16300 Praha 17-Řepy, http://www.mensagymnazium.cz

Tým Tým 3 - Střední vojenská škola a Vyšší odborná škola MO, Jevíčská 937/7, 57101 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

Tým Tripple J - Gymnázium Říčany, Komenského nám., 1/1280, 25101 Říčany, http://www.gyri.cz

Tým GVID - Gymnázium Brno, Vídeňská 55/47, 63900 Brno, http://www.gvid.cz

Tým HoboRobo - Mensa Gymnázium, Španielova 1111/19, 16300 Praha 17-Řepy, http://www.mensagymnazium.cz

Tým GijTeMas 2 - Gymnázium České Budějovice, Česká 64, 37001 České Budějovice, http://www.gymceska.cz