Přihlášené týmy - 1. předkolo (20.11.2018)

Přihlášené týmy - 1. předkolo (20.11.2018)

1. Tým SVČ1 - SVČ Sušice, Klostermannova 1300, 34201 Sušice, http://ddmsusice.cz

2. Tým SVČ2 - SVČ Sušice, Klostermannova 1300, 34201 Sušice, http://ddmsusice.cz

3. Tým MATFyzáci - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, http://www.gjk.cz

4. Tým Cataclysm - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, http://www.gjk.cz5.

5. Tým Krtečovo auto - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

6. Tým Hatátitlá - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

7. Tým Hodný, zlý a ošklivý - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

8. Tým Punčáčci - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

9. Tým GBN 007 - Gymnázium Benešov, Husova 470, 25601 Benešov, http://www.gbn.cz

10. Tým IT1 - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

11. Tým Stargate commander - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

12. Tým Expendables - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

13. Tým Cisco Zahradníci - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

14. Tým Ilumináti - Gymnázium Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, http://www.gymberoun.cz

15. Tým Bitas Elig - Gymnázium Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, http://www.gymberoun.cz19.

16. Tým Škoda Robotix - ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, Třída Václava Klementa 869, 29301 Mladá Boleslav, http://www.sou-skoda.cz/

17. Tým Fizzy bublech - SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

18. Tým SOSaEU 1 - SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

19. Tým L.F.M. - SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 19300 Praha 9 - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

20. Tým Mach(a)ři - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

21. Tým Pepovo auto - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

22. Tým 5025ef4b-8038-46f7-917e-fb92290a4242 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 25050 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

23. Tým RobotiFTW - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská  3, 11000 Praha 1, http://panska.cz

24. Tým XxXAutistickadolevaXxX - Gymnázia a Střední odborné školy dr. V. Šmejkala, Stavbařů 5, 40002 Ústí nad Labem, http://www.gym-ul.cz

25. Tým Yikes - Gymnázium Benešov, Husova 420, 25601 Benešov, http://www.gbn.cz

26.Tým PTA - Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, 29301 Mladá Boleslav, http://www.pekargmb.cz

27. Tým Gymstr 8. O - Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, 38648 Strakonice, http://www.gymstr.cz

28. Tým Thanatos - Střední škola informatiky a právních studií, o. p. s., Žižkova třída 4, 37001 České Budějovice, https://stredniskola.cz

29. Tým Tak a dost! - Střední škola informatiky a právních studií, o. p. s., Žižkova třída 4, 37001 České Budějovice, https://stredniskola.cz

30. Tým I am sorry - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

31. Tým Kickurass - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

32. Tým Pisnicka3 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

33. Tým GOP - Gymnázium Oty Pavla, Loučanská 520/1, 15300 Praha 5 - Radotín, http://www.gop.cz

34. Tým Mustangové - Střední průmyslová škola elektrotechnická, Ječná 30, 12136 Praha 2, http://www.spsejecna.cz

35. Tým Vypínači - Střední průmyslová škola elektrotechnická, Ječná 30, 12136 Praha 2, http://www.spsejecna.cz

36. Tým Pizza time - Střední průmyslová škola elektrotechnická, Ječná 30, 12136 Praha 2, http://www.spsejecna.cz

37. Tým OATeam - OA TGM Kostelec nad Orlicí, Komenského 522, 51741 Kostelec nad Orlicí, http://www.oakostelec.cz

38. Tým Pisnicka4 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://www.gpisnicka.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Fraktal - VOŠ a SŠSE Novovysočanská, Novovysočanská 48, 19000 Praha 9, https://sssep9.cz/

Tým Tescofish - VOŠ a SŠSE Novovysočanská, Novovysočanská 48, 19000 Praha 9, https://sssep9.cz/

Tým 1A - SPŠST Panská, Panská 856/3, 11000 Praha 1, http://www.panska.cz

Tým Kepler 3 - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, http://www.gjk.cz

Tým Kepler 4 - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, http://www.gjk.cz

Tým RoboVod - Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 10000 Praha 10, http://www.gymvod.cz