Přihlášené týmy - 3. předkolo (22.11.2018)

Přihlášené týmy - 3. předkolo (22.11.2018)

1. Tým Snad Se To Nerozpadne 3 - Gymnasium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, http://www.gymnasiumkladno.cz

2. Tým Duct tape will fix it, right? - Gymnasium Kladno, nám. E. Beneše 1573, 27201 Kladno, http://www.gymnasiumkladno.cz

3. Tým Vrakoslav - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, http://www.mkg.cz

4. Tým R2-D2 - Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2/700, 19000 Praha 9 - Vysočany, http://www.gymspit.cz/

5. Tým RoboMasterClass - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12800 Praha 2, http://www.gybot.cz

6. Tým Blonďáci - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12800 Praha 2, http://www.gybot.cz

7. Tým Alfa - Dvořákovo Gymnázium a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, http://www.dgkralupy.cz

8. Tým Omega - Dvořákovo Gymnázium a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, http://www.dgkralupy.cz

9. Tým 404 Not Found - Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

10. Tým Takzas Zarok - Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 40801 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

11. Tým KLAPE - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 32600 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

12. Tým BRKO(BE) - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 32600 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

13. Tým ANMAHON - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 32600 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

14. Tým Mrkvičky - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 15000 Praha 5 - Malá Strana, http://www.gchd.cz

15. Tým Salátíček - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 15000 Praha 5 - Malá Strana, http://www.gchd.cz

16. Tým Bludišťáci z Průmky - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Čsl. armády 681/10, 40502 Děčín, http://www.prumkadc.cz

17. Tým MATORA - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

18. Tým FRIDRICHCREW - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

19. Tým Dašáci - Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 53003 Pardubice, https://www.gypce.cz

20. Tým Planoucí drak - Gymnázium Arabská, Arabská 14, 16000 Praha 6 - Vokovice, http://www.gyarab.cz

21. Tým Kouknu a vidim - Gymnázium Arabská, Arabská 14, 16000 Praha 6 - Vokovice, http://www.gyarab.cz

22. Tým Roboryba - Gymnázium Arabská, Arabská 14, 16000 Praha 6 - Vokovice, http://www.gyarab.cz

23. Tým Stejně jako loni - Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 75011 Přerov, http://www.gjs.cz

24. Tým AXÍK - SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 26180 Příbram, http://www.spspb.cz

25. Tým SPSROBOTS - SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 26180 Příbram, http://www.spspb.cz

26. Tým Curiosity - Prague British International School, Brunelova 960/12, 14200 Praha, https://pbis.fireflycloud.net

27. Tým No name - Prague British International School, Brunelova 960/12, 14200 Praha, https://pbis.fireflycloud.net

28. Tým Paralelně zapojený ampérmetr - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 12800 Praha 2, http://www.gybot.cz

29. Tým DreamTeam - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Čsl. armády 681/10, 40502 Děčín I, http://www.prumkadc.cz

30. Tým Briks - Gymnázium Praha 9, Chodovická 2250, 19800 Praha 9, http://www.gymnchod.cz

31. Tým ČAG - Česko-anglické gymnázium s.r.o., Třebízského 1010, 37005 České Budějovice 6, http://www.cag.cz

32. Tým Funguje to, nevim proč. - Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1, 17000 Praha, http://gymstola.cz

33. Tým IDunnoSquad Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod, Nivnická 1781, 68801 Uherský Brod, http://spsoa-ub.cz

34. Tým 2PK - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 41301 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

35. Tým Kantýna - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 41301 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

36. Tým Holubi - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 41301 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

37. Tým P=O*R^G - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, 14000 Praha 4, http://www.porg.cz

38. Tým - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, 14000 Praha 4, http://www.porg.cz

39. Tým Včera to fungovalo - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, 14000 Praha 4, http://www.porg.cz

40. Tým Delta - Dvořákovo Gymnázium a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 27801 Kralupy nad Vltavou, http://www.dgkralupy.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým GA4D - Gymnázium Arabská, Arabská 14, 16000 Praha 6 - Vokovice, http://www.gyarab.cz