Přihlášené týmy - 4. předkolo (27.11.2017)

1. Tým Mindbreak1 - Jan Hlaváč, Vojtěch Bešťák a Vojtěch Ježek, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram, http://www.gympb.cz

2. Tým Mindbreak2 - Jan Oravský, Petr Procházka a Jiří Hrubant, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram, http://www.gympb.cz

3. Tým Chodové 1 - Plšek Matěj, Hrebenár Petr a Kodim Pavel, Gymnázium J. Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

4. Tým Chodové 2 - Nový Augustin, Kellner Matěj a Blahník Adam, Gymnázium J. Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

5. Tým Chodové 3 - März Patrik, Votýpka Libor a Mikeš Adam, Gymnázium J. Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

6. Tým Hatátitlá - Koňas Jakub, Ševčík Luděk a Chaloupka Radek, SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 697, 272 01 Kladno,  http://www.sou-dubska.cz

7. Tým Krtečkovo auto - Zoul Lukáš, Hájek Jan a Čermák Martin, SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 697, 272 01 Kladno,  http://www.sou-dubska.cz

8. Tým Mrkvičky - Štěpán Hanzálek, Marek Fürst a Filip Jakub, Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5, http://www.gchd.cz

9. Tým Salátíček - Roman Mikoláš, Lukáš Nedbálek a Jakub Marek, Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5, http://www.gchd.cz

10. Tým Cyhli - Milan Mach, Jakub Matějovský a Lukáš Fialka, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

11. Tým Wiedźmini - Jiří Machyán, Lukáš Srba a Linda Průšová, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

12. Tým Vlašim Golden Knights - Richard Mládek, Václav Káninský a Josef Hejný, Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

13. Tým Schragerik - Vojtěch Breník, Ondřej Benda a Erik Kočandrle, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 323 00 Plzeň, http://mikulasske.cz

14. Tým KITT - Kamil Chmela, Adam Rudolf Hrbáč a Michael Kovařík, Gymnázium Matyáše Lercha Brno, Žižkova 55, 616 00 Brno, http://www.gml.cz

15. Tým The Bricks - Jakub Koucký, Jakub Čermák a Tomáš Suchomel, Gymnázium Praha 9, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9, http://www.gymnchod.cz

16. Tým Šmepáci 2 - Ondřej Hammer, Daniel Čirip a Lenka Bartušková, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Base 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

17. Tým Tým1 - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

18. Tým Tým2 - student 4, student 5 a student 6, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

19. Tým Tým3 - student 7, student 8 a student 9, Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

20. Tým DRT - Miroslav Jarý, Kurt Hartmann a Alžběta Jansová, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

21. Tým Ballistarius - Jan Pikman, Adam Brychta a Štěpán Filip, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

22. Tým Große Kühlschrankberaubung - Viktor Fukala, Adam Hoško a Antonín Švarc, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

23. Tým Chromovaný kandelábr - Jan Kaifer, Miroslav Lžičař a Josef Polášek, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

24. Tým Spelet - Michael Stejskal, Ondřej Matějka a Michal Smítka, Gymnázium Praha 9, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9, http://www.gymnchod.cz

25. Tým BrokenCore - Prudil Šimon, Martin Stuchlík a Jana Možíšová, Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

26. Tým M2.1 - Vasily Gurzhiy, Lucie Doleželová a Natalia Al-Imamová, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

27. Tým M2.2 - Lucie Bíbrová, Vira Butsa a Lucie Ležalová, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

28. Tým M2.3 - Michal Turek, Daniel Hudek a Matěj Kučera, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

29. Tým Flying squirrels - Markéta Hajíčková, Adéla Ivana Papírníková a Barbora Bauerová, SOŠ pro administrativu EU, Lipí 1911, 193 00 Praha - Horní Počernice, http://www.skolaeupraha.cz

30. Tým Sirius Cybernetics - Lukáš Mičan, Lukáš Beneda a Tomáš Rada, Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, 370 21 České Budějovice, http://www.gymceska.cz/

31. Tým Karel_1 - student 1, student 2 a student 3, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

32. Tým Karel_2 - student 4, student 5 a student 6, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

33. Tým Cyborg - Oldřich Janoušek, Jan Jakub Baroň a Filip Hejsek, Masarykovo Klasické Gymnázium, Táborská 1685, 251 01 Říčany, http://www.mkg.cz/

34. Tým Gymlit - Oliver Baláš, Jan Sehnal a Ondřej Findejs, Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, 190 00 Praha 9 Prosek, http://www.gymlit.cz

35. Tým DKV automobilní Zabřeh - Daniel Divis, Vladimír Kanis a Miroslav Valenta, VOŠ a SŠ automobilní, U Dráhy 6, 789 01, http://www.spsa-za.cz

36. Tým KONGO - Adam Paul, Filip Čaśtka a Šimon Roubal, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 170 00 Praha 7, http://Www.gymstola.cz

37. Tým nazev_tymu - Pavel Majtáň, Marek Doležal a Zbyněk Holan, Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 100 00 Praha 10, http://www.gymvod.cz/aktualni-informace/

38. Tým Missed Classes - Nikolas Jaroš a Daniel Tran, SOŠ NetOffice, Energetiků 144, 735 14 Orlová – Lutyně, www.nosch.cz

39. Tým ANMAHON - Anna Matějková, Matouš Kyliš a Jan Cirbus, Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 323 00 Plzeň, http://mikulasske.cz