Přihlášené týmy - 2. předkolo (22.11.2017)

1. Tým VENI VIDI VICI - Jakub Červenák, Antonín Nepraš a student1, První české gymnázium Karlovy Vary, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

2. Tým Vrtulníci - Šimon Trnka, student 1 a student 2, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

3. Tým Modří baroni - Michal Smažil, student 3 a student 4, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

4. Tým Tým 1 - Petr Semrád, student 5 a student 6, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

5. Tým Tým 2 - student 7, student 8 a student 9, Vojenská střední škola a VOŠ MO, Jevíčská 937/7, 571 01 Moravská Třebová, http://www.vsmt.cz

6. Tým Karel_1 - student 1, student 2 a student 3, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

7. Tým Karel_2 - student 4, student 5 a student 6, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

8. Tým Šmepáci 2 - student 1, student 2 a student 3, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Base 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

9. Tým JaMaJa - Jan Kratochvíl, Marek Vintr a Jan Špaček, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 679 06 Jedovnice, http://www.spsjedovnice.cz

10. Tým Kotrš - Adam Kopec, Tomáš Šišma a Filip Trhlík, Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 750 11 Přerov, http://www.gjs.cz

11. Tým Gyza1 - Vojtěch Strašil a Jan Jedelský, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

12. Tým Gyza2 - Vojtěch Bartoň, Martin Štoudek a Lucie Achilisová, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

13. Tým Gyza3 - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

14. Tým Gyza4 - student 4, student 5 a student 6, Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

15. Tým VENI VIDI VICI - Jakub Červenák a Antonín Nepraš, První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.eu

16. Tým lázeňáci - Sarah Huspeková, Adéla Milerová a Tomáš Růžička, První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.eu

17. Tým Divoký veverky - Benešová Anna, Novotný Matěj a Klopfštok Vojtěch, VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín, p.o., Čs. armády  10, 405 02 Děčín, http://www.prumkadc.cz

18. Tým J(elita) - Stoklásek Patrik, Pohořelý Josef a Blažek Radim, VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní, Děčín, p.o., Čs. armády  10, 405 02 Děčín, http://www.prumkadc.cz

19. Tým Lorem Ipsum - Jan Homola, Václav Sysel a student 1, Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

20. Tým SP - Matěj Pavlů, Vojta Venzara a Pavel Šrytr, Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník, http://www.gjp-me.cz

21. Tým BP - Jan Tomášek, Jan Hlavsa a Martin Knespl, Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník, http://www.gjp-me.cz

22. Tým SŠINFIS - student 1, student 2 a student 3, Střední škola informatiky a finančních služeb, Klatovská 200 G, 301 00 Plzeň, http://www.ssinfis.cz

23. Tým Gymstr 2.C - Miroslav Matějček, student 1 a student 2, Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice, http://www.gymstr.cz

24. Tým Gymstr 7.O - Petr Šmolík, Václav Kůla a Vít Kovarovič, Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice, http://www.gymstr.cz

25. Tým Písnická1 - Čeněk Drbal, Daniel Hořejší a Daniel Píro, Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha, http://www.gpisnicka.cz

26. Tým Písnická2 - Michal Kovačič, Lukáš Dostál a Filip Lidický, Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha, http://www.gpisnicka.cz

27. Tým Písnická3 - Dan Malý, Pavel Kartin a Adam Urbánek, Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha, http://www.gpisnicka.cz

28. Tým Sokolíci z Robotárny 1 - Petr Šťourač, Kryštof Černý a Roman Krček, SPŠ a VOŠ Sokolská, Sokolská 1, 602 00 Brno, http://www.sokolska.cz

29. Tým Sokolíci z Robotárny 2 - student 1, student 2 a student 3, SPŠ a VOŠ Sokolská, Sokolská 1, 602 00 Brno, http://www.sokolska.cz

30. Tým SPSEOL - Martin Černý, Filip Trunda a Petr Bílý, VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 772 00 Olomouc, http://www.spseol.cz

31. Tým EM-AJ-TÝ 1 - Petr Odložil, Jiří Trefilek a Patrik Priečko, OA a JŠ Přerov, Bartošova 24, 750 02 Přerov, http://www.oaprerov.cz

32. Tým  Only Lucky - Václav Ptáček, Jakub Ptáček a student 1, SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 261 80 Příbram, http://www.spspb.cz

33. Tým Never Lucky - Radim Mrázik, Libor Šmíd a student 2, SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 261 80 Příbram, http://www.spspb.cz

34. Tým  Segfault - Lukáš Baštýř, David Černý a Michaela Hubená, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, 120 00 Praha, http://arcig.cz

35. Tým ČAG - Otto Kadlec, Tomáš Novák a Lukáš Dolanský, Česko-anglické gymnázium, Třebízského 1010, 370 06 České Budějovice, http://www.cag.cz

36. Tým Obchodka1 - student 1, student 2 a student 3, Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101, 757 01 Valašské Meziříčí, http://www.oavm.cz

37. Tým Obchodka2 - student 4, student 5 a student 6, Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101, 757 01 Valašské Meziříčí, http://www.oavm.cz