Přihlášené týmy - 1. předkolo (20.11.2017)

1. Tým 1 - student 1, student 2 a student 3, SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 697, 272 01 Kladno,  http://www.sou-dubska.cz

2. Tým 2 - student 4, student 5 a student 6, SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 697, 272 01 Kladno,  http://www.sou-dubska.cz

3. Tým FastBoot - Jakub Vaněk, Ondřej Pekárek a Matěj Kripner, Gymnázium Kladno, Nám. E. Beneše 1573, 272 01 Kladno, http://www.gymnasiumkladno.cz

4. Tým Kolín Dynamics - Tomáš Musil, Josef Hůla a Jakub Med, Gymnázium Kolín, Žižkova 162, 280 31 Kolín, http://www.gkolin.cz

5. Tým GVid1 - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium Brno, Vídeňská 55/47, 639 00 Brno, http://www.gvid.cz

6. Tým GVid2 - student 4, student 5 a student 6, Gymnázium Brno, Vídeňská 55/47, 639 00 Brno, http://www.gvid.cz

7. Tým Kavalíři - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 150 00 Praha 5, http://www.kavalirka.cz

8. Tým Protoni 007 - Richard Fleischhans, Jonáš Vlasák a David Řejha, Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov, http://www.gbn.cz

9. Tým GBN 007 - Petr Novák, Michal Beran a Luděk Procházka, Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov, http://www.gbn.cz

10. Tým GZ - Team - Jaroslav Knápek, Zbyněk Cypra a Jiří Javora, Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

11. Tým Next Team - Petr Molek, David Strouhal a Jan Vlk, Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

12. Tým Tým 3 - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

13. Tým - Jan Trávníček, Václav Fišer a Petr Douda, Gymnázium Pierra de Coubertina, Náměstí Františka Křižíka 860, 390 01 Tábor, http://www.gymta.cz

14. Tým VASS 1 - ,Filip Dubanský, Jan Ševčík a Jan Opluštil, VASS Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

15. Tým VASS 2 - ,Erik Matuška, Erik Báča a Pavel Grepl, VASS Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

16. Tým VASS 3 - Jakub Novotný, Jakub Sychra a Jan Škvařil, VASS Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

17. Tým VASS 4 - Petr Husnaj, Michal Kouřil a Dominik Husák, VASS Boskovice, Hybešova 53, 680 01 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

18. Tým Jeřábi - Václav Řezáč, David Šebek a Jonáš Priškin, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha, http://www.gybot.cz

19. Tým Gybot - Jan Uhlík, Ondřej Daněk a Marek Vítek, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha, http://www.gybot.cz

20. Tým Robokopové - Filip Kasík, Martin Vodseďálek a Štěpán Jedlan, Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha, http://www.gybot.cz

21. Tým Gymbos - Jan Včelík, Ondřej Lefler a Kryštof Blažek, Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 222/1, 680 11 Boskovice, http://www.gymbos.cz

22. Tým Quantum Limes - Jan Martínek, Martin Kolář a Vratislav Besta, Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova 45, 779 00 Olomouc, http://www.gytool.cz

23. Tým Let's get schwifty - Jan Benda, Luboš Kocman a Tomáš Nechanický, Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11/1330, 150 00 Praha 5, http://www.zatlanka.cz/

24. Tým SŠPU - Team 1 - student 1, student 2 a student 3, SŠPU Hodonín, Brandlova 32, 695 01 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

25. Tým SŠPU - Team 2 - student 4, student 5 a student 6, SŠPU Hodonín, Brandlova 32, 695 01 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

26. Tým tym 1 - student 1, student 2 a student 3, Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, 370 21 České Budějovice, http://www.gymceska.cz/

27. Tým parciální derivace - Vojtěch Synáček, Filip Korf a František Stara, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 170 00 Praha, http://gymstola.cz

28. Tým Tým 1 -  student 1, student 2 a student 3, Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky, Novovysočanská 48/280, 190 00 Praha 9, http://sssep9.cz

29. Tým Tým 2 -  student 4, student 5 a student 6, Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky, Novovysočanská 48/280, 190 00 Praha 9, http://sssep9.cz

30. Tým Tým 3 -  student 7, student 8 a student 9, Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky, Novovysočanská 48/280, 190 00 Praha 9, http://sssep9.cz

31. Tým KONGO - Adam Paul, Filip Čaśtka a Šimon Roubal, Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 170 00 Praha 7, http://Www.gymstola.cz

32. Tým