Přihlášené týmy - 3. předkolo (24.11.2017)

1. Tým SVČ 1 - student 1, student 2 a student 3, SVČ Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

2. Tým SVČ 2 - student 4, student 5 a student 6, SVČ Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

3. Tým Kostičky z Keplera - Ivana Klikarová, Tomáš Kovařík a Daniel Ridzoň, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

4. Tým IDunnoSquad - Jiří Holík, Petr Domanský a Jakub Švec, Střední Průmyslová Škola a Obchodní Akademie Uherský Brod, Nivnická 1781, 688 01 Uherský Brod, http://www.spsoa-ub.cz/

5. Tým 404 Not Found - Klára Havlová, Kateřina Hrubešová a Petr Kaštánek, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

6. Tým Bakrza - Jakub Zahejský, Ladislav Krpálek a Jan Barák, Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

7. Tým Frost - Jaroslav Nejedlý, Kateřina Loukotová a Karel Honsig, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Base 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

8. Tým G-force - Petr Scheubrein, Krystýna Hrozníčková a Hadraba Pavel, Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 116/9, 674 01 Třebíč, http://www.gtr.cz

9. Tým Karel_3 - student 7, student 8 a student 9, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

10. Tým Karel_4 - student 10, student 11 a student 12, SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

11. Tým Short-Timers - Jan Kratochvíl, Jakub Kratochvíl a Jiří Kalvoda, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 679 06 Jedovnice, http://www.spsjedovnice.cz

12. Tým Ilumináti - Daniel Kubišta, Matyáš Hudeček a Matěj Kračmer, Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun, http://www.gymberoun.cz

13. Tým Šempa - Pavel Ševčík, Štěpán Pijáček a Martin Krčma, Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště, Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště, http://www.ssphz-uh.cz/

14. Tým Dvě a půl piva - Tadeáš Ondrůšek, Jan Dražil a Matěj Havlíček, Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště, Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště, http://www.ssphz-uh.cz/

15. Tým LOSERS BRACKET - BROM Vojtěch, KOŘÁN Jakub a PROKOP Jiří, VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, https://www.copsu.cz/

16. Tým BESSIE - DVOŘÁK Marian, RANDA Tomáš a ŽĎÁRSKÝ Radek, VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí, https://www.copsu.cz/

17. Tým Pink Fluffy Unicorns - Štěpán Lammel, Tomáš Hančl a Jan Feryna, SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 100 00 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

18. Tým Marshalls - Vilém Reinhard, Ondřej Telka a Richard Šimeček, SPŠE V Úžlabině, V Úžlabině 320, 100 00 Praha 10, http://www.uzlabina.cz

19. Tým Včera to fungovalo - Kryštof Píštěk, Bedřich Štěpánek a Christian Dita, Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, 142 00 Praha 4, http://www.porg.cz/cz/praha-krc/gymnazium

20. Tým Mindmaze - Vít Gardoň, Luboš Gardoň a Stanislav Kamenický, Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram, http://www.gympb.cz

21. Tým Tische - Tomáš Marek, Petr Michale a Tomáš Slačík, STŘEDNÍ ŠKOLA INFORMATIKY A PRÁVNÍCH STUDIÍ, o.p.s., Žižkova třída 4, 370 01 České Budějovice, http://www.stredniskola.cz

22. Tým Toroidi - Martin Mrkva, Michal Mrkva a Vojtěch Otahál, DDM Ostrava Poruba p.o., ul. Polska 1664, 708 00 Ostrava, http://www.ddmporuba.cz

23. Tým OA Team - David Pařil, Matěj Kubíček a Petr Kubíček, Obchodní akademie T. G. Masaryka, Komenského 522, 517 41 Kostelec nad Orlicí, http://www.oakostelec.cz

24. Tým  Sedum - Michal Toman, Adrian Filcík a Jáchym Herynek, Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, 120 00 Praha, http://arcig.cz

25. Tým Jarls - Alexander Matsyshin, Radek Stehlík a Michael Fuksa, STŘEDNÍ ŠKOLA INFORMATIKY A PRÁVNÍCH STUDIÍ, o.p.s., Žižkova třída 4, 370 01 České Budějovice, http://www.stredniskola.cz

26. Tým Kirin Tor - Matěj Bárta, David Moravec a Ondřej Cakl, STŘEDNÍ ŠKOLA INFORMATIKY A PRÁVNÍCH STUDIÍ, o.p.s., Žižkova třída 4, 370 01 České Budějovice, http://www.stredniskola.cz

27. Tým  qwerty - Marek Kubička, Jiří Horský a Lukáš Szotkowski, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, p.o., Gen. Kholla 2501, 269 01 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

28. Tým  Dream Team - Justýna Kestnerová, Jolana Soldánová a Miloslav Svoboda, Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, p.o., Gen. Kholla 2501, 269 01 Rakovník, http://www.spsrakovnik.cz

29. Tým D2P- Janda Petr, Kučerjavyj Daniel a Petr Sagara, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Base 1142/9, 434 01 Most, http://www.sssmep.cz

30. Tým Spše1 - Tobiáš Vaverka, Matěj Černý a Jiří Švihla, VOŠ a SPŠ ELEKTROTECHNICKÁ Plzeň, Koterovská 828/85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz

31. Tým Spše2 - Daniel Bek, Vojtěch Šmejda a Adam Hyška, VOŠ a SPŠ ELEKTROTECHNICKÁ Plzeň, Koterovská 828/85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz

32. Tým Spše3 - Kamil Ličík, Šťepán Šleis a Milan Maržencev, VOŠ a SPŠ ELEKTROTECHNICKÁ Plzeň, Koterovská 828/85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz

33. Tým Nulová šance - Ondřej Štěpán, Lukáš Koleno a Valentýn Klíč, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

34. Tým Nenulová šance - Martin Kocich, Lukáš Lanča a Tomáš Mateřanka, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

35. Tým Kdo se přidá? - Martin Chmelař, Michal Rivola a Tomáš Beneš, Střední průmyslová škola Třebíč, Manželů Curieových 734, 674 01 Třebíč, http://www.spst.cz/

36. Tým Pusíci - Tereza Žatkovičová, David Krásný a Patrik Vácal, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Koterovská 85, 326 00 Plzeň, http://www.spseplzen.cz