Přihlášené týmy - 4. kolo (26.11.2021)

Středoškolské týmy

1. Tým GY.BOT  - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha 2

2. Tým GYROBOT  - Gymnázium Botičská, Botičská 1, 128 01 Praha 2

3. Tým Mindbreak - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram

4. Tým Epimorfický inflexní bod - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

5. Tým 4J - Team - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

6. Tým HelloKitty trio - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

7. Tým Zhouba platónova  - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

8. Tým chytrymindstorms.store - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

9. Tým Booters - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

10. Tým P.H.M. - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

11. Tým RobbyHobot - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

12. Tým 24.8% BroSigma - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

13. Tým 8K4A - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

14. Tým Oxíci - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4

15. Tým Luďkovo poslání - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice

16. Tým Labužníci - Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, Komenského 779, 288 40 Nymburk

17. Tým Houpačka  - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh

18. Tým NSDS - Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669,  708 00 Ostrava-Poruba

19. Tým SABCHA - Gymnázium Arabská, Arabská 682/14, 160 00 Praha 6

20. Tým Caps Lock Engineering - Gymnázium Arabská, Arabská 682/14, 160 00 Praha 6

21. Tým Wejzři ŘČŠ - Gymnázium Arabská, Arabská 682/14, 160 00 Praha 6

22. Tým GP1 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4

23. Tým GP2 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4

24. Tým GP3 - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4

25. Tým Robopalach Red - Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník

26. Tým Robopalach Green - Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník

27. Tým Team STV - DDM Praha 2, Slezská 920/21, 120 00 Praha 2

28. Tým Gyzáci  - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh

29. Tým Bouchnutí do klávesnice  - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Lovorobotika 2 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice

Tým Štefan9000 - Gymnázium Arabská, Arabská 682/14, 160 00 Praha 6

Tým Gyza4 - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh