Přihlášené týmy - 3. kolo (25.11.2021)

Středoškolské týmy

1. Tým Jehněčí křidélka - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

2.Tým Quvia Robotics - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

3.Tým Antel - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

4.Tým RUR - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

5. Tým Inženýři - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

6. Tým Inženýři 2 - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

7. Tým KOLEJNIČKY - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná

8. Tým REDBUTTON - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná

9. Tým GymZR - Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2, 591 01 Žďár nad Sázavou

10. Tým Vidláci Robotics - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

11. Tým OAPR-4R - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Bartošova 24, 751 01 Přerov

12. Tým Kraft - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

13. Tým Pimpulové - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

14. Tým naCOPem vás - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

15. Tým Robino - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

16. Tým Skyence - Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, 163 00 Praha 6

17. Tým Roboti FTW - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1

18. Tým 4.A - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1

19. Tým 3.D - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1

20. Tým TNSTS ENERGO HGOO - DG a SOŠE Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo nám. 800, 278 01 Kralupy nad Vltavou

21. Tým Gymstr šestá Ó - Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice

22. Tým iTu - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most

23. Tým babodejhul - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most

24. Tým Nejsme pojištění - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most

25. Tým TRIHARDI - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., E.Basse 1142/9, 434 01 Most

26. Tým We Baitin They Hatin - Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, Komenského 779, 288 40 Nymburk

27. Tým Potápkotroni - Gymnázium Benešov, Tyršova 194, 256 01 Benešov

28. Tým Sky Team - Gymnázium Benešov, Tyršova 194, 256 01 Benešov

29. Tým Jazdaa - SPŠ na Proseku, Novoborská 610/2, 196 00 Praha

30. Tým utržené zadní zrcátko od kamionu - SPŠ na Proseku, Novoborská 610/2, 196 00 Praha

31. Tým Prosečtí - SPŠ na Proseku, Novoborská 610/2, 190 00 Praha

32. Tým Fyziklátiči  - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov

33.

34.

35.

36.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Šroubek - SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, 282 02 Kolín

Tým Majda - SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, 282 02 Kolín

Tým Zoubek - SPŠS a JŠ Kolín, Heverova 191, 282 02 Kolín

Tým Malináři - Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, 411 08 Štětí

Tým ITeam - Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, 411 08 Štětí

Tým E4_tým - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná

Tým OAPR-3R - Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Bartošova 24, 751 01 Přerov