Přihlášené týmy - 1. kolo (23.11.2021)

Středoškolské týmy

1. Tým NeusLab - NeusLab, Plzeňská 249/94, 150 00 Praha 5

2. Tým E4 - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

3. Tým Vrakoslav - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 251 01 Říčany

4. Tým 9B5481F03A6CA00B97399FA4DB48DD821E544E8D1940B865A4DEA759D0DEB3FC - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 01 Brandýs nad Labem

5. Tým Šalda FX - Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 100 00 Praha 10

6. Tým Kabrňáci - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

7. Tým HočoPočo - Gymnázium Chodovická, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9

8. Tým Punčáčci - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

9. Tým Křemílek a Vochomůrka - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

10. Tým Polská tryska - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

11. Tým Minders - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

12. Tým Čmelaři - Gymnázium Špitálská, Špitálská 2, 190 00 Praha 9

13. Tým MÝDLOVÉ BUBLINY - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

14. Tým SUPERZABIJÁK - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

15. Tým POGÁNO - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

16. Tým PEČIVO - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

17. Tým POTÁPĚČ V UMYVADLE - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

18. Tým Devítka - Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice

19. Tým IT3-1 - Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice

20. Tým IT3-2 - Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice

21. Tým 1.0 - Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice

22. Tým WZM Team - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín

23. Tým Páčidlo - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín

24. Tým MATAM - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín

25. Tým Lopatov - Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, 149 00 Praha

26. Tým Hej - Gymnázium a SPŠEaI Frenštát pod Radhoštěm,  Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

27. Tým UgaBuga - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

28. Tým Čaarodějové - Gymnázium Voděradská, Voděradská 2, 100 00 Praha 10

29. Tým PIKOBOTI - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

30. Tým Jantaři - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

31. Tým MechaSvarta - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

32. Tým AlgoritmickyGulas - Gymnázium a SPŠEaI Frenštát pod Radhoštěm,  Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

33.

34.

35.

36.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Tým2 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 01 Brandýs nad Labem

Tým Tým3 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 01 Brandýs nad Labem