Postupující týmy do finálové ROBOSOUTĚŽE 2015

1. Tým needMoreBricks(); - Němec Martin, Peknuša Marek a Nastulczyk Adam
2. Tým Fest - Čikelová Jana, Velemínský Adam a Zakharchenko Andrii
3. Tým Hašiš - Číhala Valentýn, Fanta Lukáš a Konopa Vojtěch
4. Tým F+L+NXT - Flachs František a Svobodová Lenka
5. Tým Zoufalost - Halodová Lucie, Marek Jakub a Hučko Miroslav
6. Tým D.M.N. Team - Dominik Frolík, Dominik Frolík, Dominik Herák a Ondřej Marinčák, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
7. Tým MALU - Karabina Lukáš, Havlíček Lukáš a Zbořil Martin, VOŠ a SPŠE Olomouc, Božetěchova 3, 77200 Olomouc, www.spseol.cz
8. Tým Wait_For - Miroslav Tržil, Tomáš Míček a Matěj Štětka, Česko-anglické gymnázium, Třebízského 1010, 37005 České Budějovice 6, www.cag.cz
9. Tým DreamTeaTeam - Lukáš Hlinka, Helena Houdková a Marie Eichelmanová, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
10. Tým MIT - Lukáš Mora, Michal Richter a Martin Souček, Obchodní akademie Přerov, Bartošova 24, 75002 Přerov, www.oaprerov.cz
11. Tým Dubai1 - Tomáš Novohradský, Oldřich Havelka a Michael Veverka, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
12. DIVOKÁ KARTA Tým COPSU-1 - Martin KRÁSL, David TREJTNAR a Štěpán KVAPIL, VOŠ , SŠ , COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
13. Tým LACHSLAUCHNUDELAUFLAUF - Jan Bouček, František Hurt a Václav Volhejn, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
14. Tým Šmepáci - Karel Honsig, Duy Anh Kulhánek a Kamil Hák, Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o., E.Basse 1142/9, 43401 Most, www.sssmep.cz
15. Tým Dubai2 - Jakub Koňas, Luděk Ševčík a Michal Paur, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
16. Tým Dubai3 - Dušan Zvonář, Adam Krejčí a Tomáš Hnízdil, SOŠ a SOU Kladno, Dubská 967, 37303 Kladno, www.sou-dubska.cz
17. Tým __Název_Týmu__ - Jiří Štěpanovský, Martin Scheubrein a Martin Chmelař, Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9/116, 67401 Třebíč, www.gtr.cz
18. Tým Purofesshonaru - Václav Veselý, Jiří Němeček a Josefína Čížková, Gymnázium, České Budějovice, Česká 64, 37021 České Budějovice, www.gymceska.cz
19. Tým Dream Team Boskovice - Michal Halabica, Lukáš Křehula a Aleš Gretz, Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, www.vassboskovice.cz
20. Tým PAFFAP - Bednář Pavel, Jerie Aleš a Dobeš Filip, ŠKODA AUTO a.s. Střední odborné učiliště strojírenské odštěpný závod, Třída Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav, www.sou-skoda.cz
21. Tým MuMaMu - Tomáš Musil, Roman Musil a Radek Matyáš, SPŠ Jedovnice, Na Větřáku 463, 67906 Jedovnice, www.spsjedovnice.cz
22. Tým WildCloud - Jakub Lacko, Jakub Říha a Nela Nováčková, InterDACT s.r.o., Pionýrů 2806, 43401 Most, www.interdact.cz
23. Tým #beerPinguinFighters - Mikula Jan, Krška Josef a Pešek Martin
24. Tým Dabubu PRO - Bursík Filip, Bulander Filip a Daniš Pavel
25. Tým Bongo-Bongo - Kotrbatý Lukáš, Bosák Jan a Brejchová Michaela
26. Tým D05 - Herudek Lukáš, Hlavatý Jerguš a Horný Kamil
27. Tým Klobásníci - Kolařík Jakub, Kollarčík Adam a Földes Balázs
28. Tým Random (J)elita - Velecký Tomáš, Zalabák Jiří a Krysa Daniel
29. Tým GG Easy - Bolibruch Miroslav, Veselý Filip a Vrbka Tomáš
30. Tým Sedm trpaslíků - Jakub Sláma a František Soukup
31. Tým Chobot - Ondřej Hubáček a Jan Pichl
32. Tým L'EGO RACERS - Rybecký Tomáš, Slabý Adam a Pokalitov Gleb
33. Tým Chceme_pivo! - Kulich Ondřej, Kůrka Petr a Lukács Michal
34. Tým Disco Stue - Zdeněk Rozsypálek a Martin Škarytka
35. Tým Čapí - Molina Carlos a Portnoy Erik
36. Tým