Nominované týmy finále ROBOSOUTĚŽE 2022

1. Tým Mariášníci - Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

2. Tým Bílá krémová - Gymnázium Arabská, Praha 6

3. Tým taylor swift fans - Gymnázium Arabská, Praha 6

4. Tým taylor swift haters - Gymnázium Arabská, Praha 6

5. Tým Ochymtěj - Gymnázium Písnická, Praha 4

6. Tým JOZEVISTÉ- Gymnázium Vlašim

7. Tým Až nakonec - Gymnázium Zábřeh

8. Tým Ostrováci - Gymnázium Ostrov

9. Tým NETREFÍM I PRÁZDNÝ KOŠ - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Praha 5 – Smíchov

10. Tým Nám to (ne)funguje - Nový PORG, Praha 4

11. Tým LEMON JAMES - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Praha 5 – Smíchov

12. Tým KRK Robotics - Gymnázium Beroun

13. Tým Infinity - Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín

14. Tým LOREM ROBOTUM - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Praha 5 – Smíchov

15. Tým Hradečtí baráčníci - Dům dětí a mládeže, Hradec Králové, Rautenkrancova 1241

16. Tým Konrád 31cm - Gymnázium Špitálská, Praha 9

17. Tým Made in Ohio - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská

18. Tým Ztraceni v lese - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská

19. Tým Alzáci - Integrovaná střední škola technická Benešov

20. Tým Lososí křidélka - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana

21. Tým RozCOPem vás - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí

22. Tým Majkl Džordan - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská

23. Tým Modrá Karkulka - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská

24. Tým Star Hunters - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí

25. Tým Fantastická věc - Gymnázium Benešov

26. Tým Název týmu - Gymnázium Voděradská, Praha 10

27. Tým Ti, kterým se to rozbilo - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., Most

28. Tým RoboKoťátka - Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

29. Tým Team STV - DDM Praha 2 - S.T.Vyšehrad

30. Tým PB1S ALPH@ - Prague British International School (PBIS), Praha 4

31. Tým Green Buds - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o., Most

32. Tým PJT Crew - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

DIVOKÁ KARTA:

33. Tým HimlHergot - Gymnázium Voděradská, Praha 10

34. Tým Číslo 5 - Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4 Nusle

35. Tým

36. Tým