Přihlášené týmy

Týmy - 2. předkolo (29.11.2013)
33. Tým OutOfBricks - Martin Něměc, Jan Jirman a Jan Polák, Jiráskovo gymnázium, Náchod, www.gymnachod.cz
34. Tým LVJ Elite Group - Václav Tomíček , Lukáš Vagner a Jakub Horáček, Střední průmyslová škola, Trutnov, www.spstrutnov.cz
35. Tým Štalto - Štěpán Zouhar, Aleš Musil a Tomáš Kolmačka, SPŠ Jedovnice, www.spsjedovnice.cz
36. Tým NUDELAUFLAUF - Jan Bouček, František Hurt a Václav Volhejn, Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 16900 Praha 6, www.gjk.cz
37. Tým Zubové - Jitka Hodná, , Lenka Mirvaldová a Michal Trš, Gymnázium Fr. Procházky Sušice, www.gymsusice.cz
38. Tým Ü-Core - Pavel Krulec a Ondřej Uher, Gymnázium Fr. Procházky Sušice, www.gymsusice.cz
39. Tým DATABOTI - Jan Kratochvíl, Ladislav Kovář a Jan Danaj, Střední průmyslová škola Rakovník, www.spsrakovnik.cz
40. Tým Brickers - Zbyšek Voda, Ondřej Holub a Viktor Němeček, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz
41. Tým Fyzika007 - Filip Januš, Martin Šturc a Martin Žákovec, Gymnázium Benešov, www.gbn.cz
42. Tým Keres - Radoslav Hájek, Michael Herman a Filip Husák, Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s., České Budějovice, www.stredniskola.cz
43. Tým MněToNejde - Jakub Heyduk, Martin Pongrácz a Jonathan Matějka, Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s., České Budějovice, www.stredniskola.cz
44. Tým Choboti - Tomáš Paukner, Jan Hladík a Stanislaw Gackowski, Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5, www.gchd.cz
45. Tým StormX - Petr Šmejkal, Petr Suchánek a Karel Jiránek, Jiráskovo gymnázium, Náchod, www.gymnachod.cz
46. Tým Za Špagety - Václav Rozhoň, Martin Vančura a Wilhelm Schmidtmayer, Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka, České Budějovice, www.gjvj.cz
47. Tým Terminátor - Jiří Ledvinka, Filip Bialas a Tereza Ottová, Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 11, www.gymnazium-opatov.cz
48. Tým U-ZERO - Jan Vejtruba, Jan Šenfluk a Matěj Suchý, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Ječná 30, Praha 2, www.spsejecna.cz
49. Tým Budějovická 2 - člen4, člen5 a člen6, Gymnázium Budějovická, Praha 4, www.gybu.cz
50. Tým Robotec - Adam Pomikálek, Petr Moravec a Marek Faltus, VOŠ a SPŠ, Rychnov nad Kněžnou, www.vosrk.cz
51. Tým Korr - David Karas, Vladimír Boček a Tadeáš Ursíny, Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5, www.gchd.cz
52. Tým Faeri - Alžběta Bavorová, Hynek Peřina a Adam Procháska, Gymnázium Nový Porg, Praha 4, www.porg.cz
53. Tým Kyblíci - Michal Šrůtek, Petr Vaněk a Michael Vicherek, Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, www.gmk.cz
54. Tým TT Programmers - Tomáš Dubovský, Tomáš Svoboda a Antonín Indrák, Střední průmyslová škola, Přerov, www.sps.pr-net.cz
55. Tým JSK Team - Jan Kotas, Pavel Śiška a Marek Jehlář, Střední průmyslová škola, Přerov, www.sps.pr-net.cz
56. Tým Bufffus Maximus and friends - Matěj Koubek, Jan Olšan a Petr Kasalický, Gymnázium Voděradská, Praha 10, www.gymvod.cz
57. Tým VIB - Tobiáš Ibr, Josef Vnouček a Ondřej Cajthaml, SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara, Plzeň, www.spstrplz.cz
58. Tým HEPIVO - Jiří Hejman, Tomáš Pittr, Vojtěch Volek, SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara, Plzeň, www.spstrplz.cz
59. Tým Průmyslovka Třebešín - Antonín Nevedomský, Filip Lukeš a Petr Škroch, SPŠ Praha 10, Na Třebešíně 2299, www.trebesin.cz
60. Tým Inženýři z Ječný - Ondřej Piskáček, Ondřej Vrba a Jakub Janovský, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Ječná 30, Praha 2, www.spsejecna.cz
61. Tým PVK - Jakub Lukeš, Petr Michalík a Vojtěch Štros, Gymnázium Nad Alejí, Praha 6, www.alej.cz
62. Tým NinjasInPyjamas - Tomáš Vlach, Martin Mareš a Jan Kuřina, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz/
63. Tým Vlatomik - Hynek Stehlík, Matěj Beránek a Štěpán Láník, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz/
64. Tým ROBOTOS - Michal Kubička, Ondřej Jelínek a Filip Vodrážka, Střední průmyslová škola Rakovník, www.spsrakovnik.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 2. předkolo:
Tým CMYK - Josef Čech, Miroslav Matocha a Adam Rygl, Gymnázium Jihlava, www.gymnazium.ji.cz
Tým GymstrBoti - Jan Knížek, Filip Šmíd a Jan Dubský, Gymnázium Strakonice, www.gymstr.cz