Přihlášené týmy

Týmy - 1. předkolo (22.11.2013)
1. Tým PaPaMa1 - Patrik Endršt, Pavel Specian a Jakub Hejný, SOŠ InterDact s.r.o., Pionýrů 2806, Most, www.interdact.cz
2. Tým CRJ Pictures - Lukáš Černý, Ludvík Rubáš a Josef Jarolímek, Gymnázium Turnov, www.gytu.cz
3. Tým Cháron - Jakub Vaněk, Jan Dejdar a Sabina Jokešová, Gymnázium Vysoké Mýto, www.gvmyto.cz
4. Tým LEpes - Julie Košťálková, Michaela Skokanová a Michal Šafek, Gymnázium Vysoké Mýto, www.gvmyto.cz
5. Tým Flambers - Jakub Hájek, Jakub Sláma, David Sochor, Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 11, www.gymnazium-opatov.cz
6. Tým POP tým - Jiří Horyna, Karel Novotný a Jan Vochomůrka, Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, dgkralupy.cz
7. Tým Wait_For - Miroslav Tržil, Tomáš Míček a František Žiška, Česko-anglické gymnázium s.r.o., České Budějovice, www.cag.cz
8. Tým Wall-e - Vojta Staněk, Petr Valenta a Patrik Kučera, PORG, Lindnerova 3, Praha 8, www.porg.cz
9. Tým Gyboťáci - Tatiana Kushnir, Jiří Kubík a Jaroslav Moravec, Gymnázium Botičská, Praha 2, www.gybot.cz
10. Tým ROBOHOMO - Jakub Kaiser, Jan Železný a Tomáš Waller, Gymnázium Voděradská, Praha 10, www.gymvod.cz
11. Tým GYMZLBOT - Marek Červinka, Vilém Zouhar a Zdeněk Horsák, Gymnázium - Lesní čtvrť, Zlín, www.gymzl.cz
12. Tým ARCHITEKTI - Jiří Zámečník a Jan Molčík, Gymnázium - Lesní čtvrť, Zlín, www.gymzl.cz
13. Tým CRACKERS - Dominik Snopek, Radim Majtáň a Nik Harmanec, Gymnázium Voděradská, Praha 10, www.gymvod.cz
14. Tým Merilyn - Sebastian Bilandžija, Julie Motlová a Jan Mrkous, Gymnázium Nový Porg, Praha 4, www.porg.cz
15. Tým Tlačmeni - Kregl David, Neurad Arnošt a Vrzák Sebastián, Gymnázium Arabská, Praha 6, www.gyarab.cz
16. Tým Hrubíci - Petr Hrubý, Martin Kučera a Michal Martinů, Gymnázium Polička, www.gympolicka.cz
17. Tým Svážisti - Ondřej Čermák, Petr Fiedler a Filip Říha, Gymnázium Arabská, Praha 6, www.gyarab.cz
18. Tým Disabled by normality - Jindřich Pikora, Vladimír Cipra a Tomáš Zdobinský, Gymnázium Budějovická, Praha 4, www.gybu.cz
19. Tým Pája - Josef Březina, Petr Pavelka a Luboš Slavík, VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, vsk.sps-caslav.cz
20. Tým Pašáci - Matěj Formánek, Jakub Dlouhý a Kamil Mudruňka, Gymnázium Pardubice, www.gypce.cz
21. Tým Scruffy - Martin Jaroš, Jan Jurica a Matěj Tobiáš, Gymnázium Pardubice, www.gypce.cz
22. Tým To je jedno - Filip Bielan, Martin Kytrych a Marek Montag, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
23. Tým LoLgroup - Jakub Schlesinger, Karel Zielonka a Michal Slanina, Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, www.frengp.cz
24. Tým "Holky od vedle" - Klára Sůvová, Vendula Benediktová a Barbora Kalačová, Gymnázium Na Pražačce, Praha 3, www.gym-prazacka.cz
25. Tým Sambar - Libor Musil, Martin Čtrnáctý a Vít Kubeška, SPŠ a VOŠ, Jana Palacha 1840, Kladno, www.spskladno.cz
26. Tým FiJi - Filip Oranský, Filip Veselý a Jiří Zdeněk, Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
27. Tým TiDruzí - Martin Krásl, David Trejtnar a matěj Prokop, Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, www.copsu.cz
28. Tým ETRYCHNOV - Vojtěch Rychnovský, Jiří Etrych a Vojtěch Novotný, Gymnázium Pardubice, www.gypce.cz
29. Tým TechiLLa Team - Dvořák Jaroslav, Kružberský Matěj a Duong Manh Kien, Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka, České Budějovice, www.gjvj.cz
30. Tým HEURÉKA-TEAM - Václav Ruml, Lukáš Vávra a Martin Chejbal, Gymnázium Pardubice, www.gypce.cz
31. Tým Noctuam - Lukáš Doležal, Kryštof Motl a Filip Novotný, Gymnázium Vysoké Mýto, www.gvmyto.cz
32. Tým Křižíci - Kestřánek Tomáš, Dimitrov Jan a Kohout Jan, VOŠ a SPŠE F. Křižíka, Praha 1, www.vosaspsekrizik.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Náhradníci pro 1. předkolo:
Tým Sum Ting Wong - Petr Stejskal, Tomáš Klíma a Jiří Sejkora, Gymnázium Voděradská, Praha 10, www.gymvod.cz
Tým Úžlabina Industries - Mach Martin, Kříž Kristián a Tomšů Jan, SPŠE V Úžlabině, Praha 10, www.uzlabina.cz
Tým AlMiNi - Aleš Vlk, Michaela Tomanová a Nikola Šťastná, Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, www.gymkl.cz
Tým Ivča - Daniel Havlík, Jakub Petrus a Jan Michálek, VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, vsk.sps-caslav.cz