Přihlášené týmy - 4. kolo (18.9.2020)

1. Tým GRbk - Gymnázium Rumburk

2. Tým Ramyeon - Gymnázium Chodovická, Praha 9

3. Tým Invisible Watchers - Gymnázium Chodovická, Praha 9

4. Tým Tým A - Základní škola Vančurova, Hodonín

5. Tým Blade of justice - Robokroužek při SŠPU Hodonín

6. Tým Ali Baba a tři loupežníci - ZŠ Kozinova, Praha 10

7. Tým gymvla1 - Gymnázium Vlašim

8. Tým gymvla2 - Gymnázium Vlašim

9. Tým gymvla3 - Gymnázium Vlašim

10. Tým gymvla4 - Gymnázium Vlašim

11. Tým NSDS - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

12. Tým PDV Crew - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

13. Tým Prostě ti lepší - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

14. Tým Místní nerdíci - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

15. Tým NovinkaTečkaCézet - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o.p.s., Praha

16. Tým e-bejáci - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o.p.s., Praha

17. Tým CAZZY TEAM - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o.p.s., Praha

18. Tým Hradečtí baráčníci - Dům dětí a mládeže, Rautenkrancova 1241, Hradec Králové

19. Tým Terezor 1 - ZŠ Terezy Stolzové Kostelec nad Labem

20. Tým Terezor 2 - ZŠ Terezy Stolzové Kostelec nad Labem

21. Tým RoboPalachGreen - Gymnázium Jana Palacha Mělník

22. Tým RoboPalachFresh - Gymnázium Jana Palacha Mělník

23. Tým Minbreak1 - Gymnázium Příbram

24. Tým Minbreak2 - Gymnázium Příbram

25. Tým Půda Crew #1 - Městská knihovna Polička

26. Tým Půda Crew #2 - Městská knihovna Polička

27. Tým Rooster´s-BOTI - Základní škola a mateřská škola Besednice, okr. Český Krumlov

28. Tým Vlčáci - ZŠ Unhošť

29. Tým Unhoboti 1 - ZŠ Unhošť

30. Tým Unhoboti 2 - ZŠ Unhošť

31. Tým Tým jedna - ZŠ, Liberec, ul. 5. května

32. Tým LEGO+ - ZŠ, Liberec, ul. 5. května

33. Tým Horolezci - ZŠ, Liberec, ul. 5. května

34. Tým Lišáci z Vrchlabí - ZŠ Školní  Vrchlabí

35. Tým Elektronky z Vrchlabí - ZŠ Školní  Vrchlabí

36. Tým Vrchlabáci - ZŠ Školní  Vrchlabí

37. Tým JBK 1 - ZŠ Ježek bez klece, Brno

38. Tým JBK 2 - ZŠ Ježek bez klece, Brno

39: Tým Chodové  - GJŠB Domažlice