Přihlášené týmy - 3. kolo (17.9.2020)

1. Tým Svobodu miším - Základní škola a Mateřská škola, náměstí Svobody 2, Praha 6 - Bubeneč

2. Tým Modrý řemdih - Základní škola Pohůrecká, České Budějovice

3. Tým Quatro - Základní škola Pohůrecká, České Budějovice

4. Tým Lvíčata 2 - Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata , Praha 6

5. Tým Gymbos1 - Gymnázium Boskovice

6. Tým Gymbos2 - Gymnázium Boskovice

7. Tým Gymbos3 - Gymnázium Boskovice

8. Tým Robot Otokar 3 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava

9. Tým R.U.R. - Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady

10. Tým Agenti 007 Gymzr - Gymnázium Žďár nad Sázavou

11. Tým CITASO - První české gymnázium v Karlových Varech

12. Tým Pazourci - Gymnázium Žďár nad Sázavou

13. Tým Intelektuálové - Gymnázium Plzeň

14. Tým Lvíčata 1 - Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata , Praha 6

15. Tým Parentes - Základní škola a mateřská škola Parentes Praha

16. Tým Eštěžesouřízky - PORG gymnázium a základní škola, Praha 4

17. Tým Ostrovští Draci - Gymnázium Ostrov

18. Tým Strašáci:  - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí

19. Tým Lvíčata 3 - Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata , Praha 6

20. Tým Galileo - Gymnázium Plzeň

21. Tým Krtečkové - Gymnázium Plzeň

22. Tým Pomoc prosím já už nevím - Gymnázium Plzeň

23. Tým Maďarský guláš s tatarkou - Gymnázium Plzeň

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým CRobot 1 - Centrum robotiky, Plzeň

Tým CRobot 2 - Centrum robotiky, Plzeň

Tým CRobot 3 - Centrum robotiky, Plzeň

Tým CRobot 4 - Centrum robotiky, Plzeň

Tým G.P.S. Girls - Středisko volného času Sušice

Tým G.P.S. Junioři - Středisko volného času Sušice

Tým KARLOVARAČKY 1 - První české gymnázium v Karlových Varech

Tým KARLOVARAČKY 2 - První české gymnázium v Karlových Varech

Tým KARLOVARÁCI - První české gymnázium v Karlových Varech

Tým Kačenky - ZŠ TGM Hodkovice nad Mohelkou

Tým tým 1 - 28. základní škola Plzeň

Tým tým 2 - 28. základní škola Plzeň

Tým tým 3 - 28. základní škola Plzeň

Tým Škabetka o3o - Gymnázium Strakonice

Tým Jouda - Gymnázium Strakonice

Tým Robokokonda - Masarykovo klasické Gymnázium, Říčany

Tým Dark Side - ZŠ T. G. Masaryka, Štětí

Tým IQ.007 - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí

Tým Robot Otokar 1 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava

Tým Robot Otokar 2 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava