Přihlášené týmy - 1. kolo (15.9.2020)

1. Tým U-TEAM - Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3

2. Tým Robomaniaci - Gymnázium Čelákovice

3. Tým Fren tým 1 - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p. o., Frenštát pod Radhoštěm

4. Tým Fren tým 2 - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p. o., Frenštát pod Radhoštěm

5. Tým Robotici z Ladovky - Základní škola Litoměřice, Ladova 5

6. Tým Černé vosy - Základní škola, Most

7. Tým Antel - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana

8. Tým RoboŠpit - Gymnázium Špitálská, Praha 9

9. Tým Oops- Gymnázium Špitálská, Praha 9

10. Tým To je vše - Gymnázium Zábřeh

11. Tým Večerníčci - Gymnázium Zábřeh

12. Tým AZYG - Gymnázium Zábřeh

13. Tým Lucky Team - Základní škola, Most

14. Tým Alfa11 - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana

15. Tým SKYENCE - Mensa gymnázium o.p.s. Španielova, Praha 6

16. Tým Quvia Robotics - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana

17. Tým Stadion - ZŠ Uničov U Stadionu

18. Tým Borýsek - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana

19. Tým Astat - Gymnázium Litoměřická, Praha 9

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Roboťáci1 - ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh

Tým Roboťáci2 - ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh

Tým Roboťáci3 - ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh

Tým G.P.S. - Středisko volného času Sušice

Tým Lorenzovi děti - ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí, Praha Karlín

Tým JP - Gymnázium Zábřeh

Tým Já zatím nevím - Gymnázium Zábřeh

Tým Lovorobotika 1 - Gymnázium Lovosice

Tým Lovorobotika 2 - Gymnázium Lovosice

Tým Roboťáci z Olomouce - PdF UP Olomouc

Tým Seda Katolano - ZŠ Petřiny - Sever, Praha 6

Tým Polabiny1 - ZŠ Polabiny 1, Pardubice

Tým iQube - Gymnázium Beroun

Tým Future Force - Gymnázium Beroun

Tým GHB - Robotici - Gymnázium Havlíčkův Brod

Tým GHB - Zlatokopové - Gymnázium Havlíčkův Brod

Tým GHB - Horolezkyně - Gymnázium Havlíčkův Brod

Tým Mechanici z Ladovky - Základní škola Litoměřice, Ladova 5

Tým Roboťáci z Veřovic - ZŠ Veřovice

Tým Veřovičtí roboťáci - ZŠ Veřovice

Tým Plamínci - DDM Uničov