Přihlášené týmy - 2. kolo (16.9.2020)

1. Tým Combat Wombat - Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

2. Tým RoboPalachGreen - Gymnázium Jana Palacha Mělník

3. Tým RoboPalachFresh - Gymnázium Jana Palacha Mělník

4. Tým Lopaty - MŠ a ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové

5. Tým Nykes - MŠ a ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové

6. Tým Inženýři - MŠ a ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové

7. Tým BB-8 - MŠ a ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové

8. Tým Marshmallow - MŠ a ZŠ Josefa Gočára, Hradec Králové

9. Tým TBD - Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci, Dolní Břežany

10. Tým <h1>technecium was here</h1> - Technecium - Talentcentrum průmyslu, Pardubice

11. Tým Im Speed - Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5

12. Tým JPA - Gymnázium Mladá Boleslav

13. Tým Tým 1 - Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

14. Tým Tým 2 - Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

15. Tým Tým 3 - Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

16. Tým Horolezci - Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5

17. Tým DEEZNUTS - Gymnázium Mladá Boleslav

18. Tým 3J - Gymnázium Mladá Boleslav

18. Tým Kbližní sněm - Gymnázium Mladá Boleslav

----------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým JGN1 - Jiráskovo gymnázium Náchod

Tým JGN2 - Jiráskovo gymnázium Náchod

Tým JGN3 - Jiráskovo gymnázium Náchod

Tým JGN4 - Jiráskovo gymnázium Náchod

Tým JGN5 - Jiráskovo gymnázium Náchod

Tým Ptimáti - Gymnázium Písnická, Praha 4

Tým GP-Primáni - Gymnázium Písnická, Praha 4

Tým Aligátoři - Gymnázium Písnická, Praha 4

Tým Pětka - ZŠ Kolín V., Mnichovická

Tým 1,00001001000001E+54 - Gymnázium Česká Lípa

Tým DejNamCenu.cz - Gymnázium Česká Lípa

Tým Doga1 - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou

Tým Doga2 - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou

Tým Doga3 - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou

Tým Doga4 - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou

Tým Doga5 - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou

Tým GNK_3- Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5

Tým GNK_2 - Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5

Tým Only girls team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Tým Gymzl - ATOM - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Tým Tíbci - TIB, Praha 5

Tým Robotráva - FZŠ Trávníčkova, Praha 13

Tým Adaváci - FZŠ Trávníčkova, Praha 13