Přihlášené týmy - 3. kolo (28.4.2022)

1. Tým TOLIP - První české gymnázium v Karlových Varech

2. Tým Pepíčci - První české gymnázium v Karlových Varech4.

3. Tým AustroTeam - Gymnázium Chodovická, Praha 9

4.Tým Uhni, jedu! - Gymnázium Chodovická, Praha 9

5.Tým Fedederační uskupení - Gymnázium Chodovická, Praha 9

6. Tým MATAM - Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť

7. Tým Gymzl Robotics - Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť

8. Tým Mario Bros. - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

9. Tým Gdo se ptal - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

10. Tým Orel Klíma - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

11. Tým Sekačka - TIB, z.s., Praha 13

12. Tým Včera to fungovalo - Nový porg, Praha 4

13. Tým Kumar - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

14. Tým Name... - Gymnázium Písnická, Praha 12

15. Tým LasyBrick - Gymnázium Písnická, Praha 12

16. Tým Mechanici - Gymnázium Písnická, Praha 12

17. Tým Mečouni - Gymnázium Písnická, Praha 12

18. Tým Tři robotýři - Gymnázium Písnická, Praha 12

19. Tým CTRL+ALT+DEL - ZŠ Antonína Bratršovského, Jablonec nad Nisou

20. Tým Rytíř Borovička 1 - Dům Dětí a Mládeže Praha 6

21. Tým Rytíř Borovička 2 - Dům Dětí a Mládeže Praha 6

22. Tým Conrad s.r.o. - První české gymnázium v Karlových Varech

23. Tým Majonéza na eskalátoru - Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace

24. Tým Teletubíci z Okružní - Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace

25. Tým Kdo ví - Dvořákovo gymnázium s Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltovou

26. Tým MARK 3000 - NeusLab, Praha 5

27. Tým Gronic - NeusLab, Praha 5

28. Tým Born to Win - NeusLab, Praha 5

29. Tým Kvantum - NeusLab, Praha 5

30. Tým Citróni - Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem

31. Tým Tým 324 - Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem

32. Tým Údolí Desné - ZŠ a MŠ Údolí Desné, Rapotín

34.

35.

36.

---------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Gymvla1 - Gymnázium Vlašim

Tým Gymvla2 - Gymnázium Vlašim

Tým Gymvla3 - Gymnázium Vlašim

Tým Gymvla4 - Gymnázium Vlašim

Tým Gymvla5 - Gymnázium Vlašim

Tým SENTINELS - První české gymnázium v Karlových Varech

Tým Reproduktor - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

Tým Creepers - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5

Tým Moraváci - Základní škola Velké Meziříčí