Přihlášené týmy - 2. kolo (27.4.2022)

1. Tým Sus Amogus - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha

2. Tým Stejně to nefunguje - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha

3. Tým Slečna Luliska - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha

4. Tým Tým 1 - 28. základní škola Plzeň

5. Tým Tým 2 - 28. základní škola Plzeň

6. Tým TechTOH - Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o.

7. Tým Až na konec - Gymnázium Zábřeh

8. Tým Low battery - Gymnázium Zábřeh

9. Tým Lenochodi - Gymnázium Zábřeh

10. Tým Technici - Gymnázium Česká Lípa

11. Tým Loading... - Gymnázium Česká Lípa

12. Tým R.U.R - Gymnázium Ostrov p. o.

13. Tým Ježci - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava

14. Tým RoboPalachGreen - Gymnázium Jana Palacha Mělník

15. Tým Kohouti - Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov

16. Tým Jílováci - ZŠ Jílovská, Praha 4

17. Tým Dravci - Gymnázium Mladá Boleslav

18. Tým Havárie - Technecium Pardubice

19. Tým Kantýna z Lutína - ZŠ Lutín

20. Tým A je to! - Základní škola Glowackého, Praha 8

21. Tým Dofík - Základní škola Glowackého, Praha 8

22. Tým HSR s.r.o. - Základní škola Glowackého, Praha 8

23. Tým kepLErGO - Gymnázium Jana Keplera, Praha 6

24. Tým Lodičky - Soukromé gymnázium AD Fontes, Jihlava

25. Tým 3,14159265358979323846 -  Technecium/ZŠ NOE, Pardubice

26. Tým Titáni  - Základní škola Jinočany, příspěvková organizace

27. Tým Půda Crew - Městská knihovna Polička

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

--------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Telecí tým - Základní škola a mateřská škola Telecí

Tým Gyza - Gymnázium Zábřeh

Tým TMT - 1. ZŠ  Plzeň, Západní 18, p. o.

Tým NRV - Základní škola Glowackého, Praha 8

Tým Bombarďáci - Základní škola Glowackého, Praha 8

Tým Tangáči - Základní škola Glowackého, Praha 8

Tým Megasus420 - Gymnázium Kolín