Přihlášené týmy - 3. kolo (24.4.2019)

1. Tým Gymlit - Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726, 190 00 Praha, https://www.gymlit.cz/

2. Tým Lovorobotika 1 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice, http://www.gymlovo.cz

3. Tým Lovorobotika 2 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice, http://www.gymlovo.cz

4. Tým GJPáci - Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Studentská 166/II, 290 01 Poděbrady, http://www.gjp.cz

5. Tým HuPMi hop - ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2, náměstí Svobody 2, 160 00 Praha, https://www.zs-ns2.cz/

6. Tým Real Steel prime - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 01 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

7. Tým Gyzáci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

8. Tým ROUDNICE! - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 01 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

9. Tým Maniaci - Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, 160 00 Praha 6, https://ddmpraha.cz/stanice-techniku

10. Tým SEDA KATOLANO - ZŠ Petřiny - Sever, Na Okraji 305/43, 162 00 Praha 6, http://www.zspetriny.cz

11. Tým LegoMaster - ScioŠkola Jihlava, Havlíčkova 1395/30, 586 01 Jihlava, https://jihlava.scioskola.cz/

12. Tým MasterLego - ScioŠkola Jihlava, Havlíčkova 1395/30, 586 01 Jihlava, https://jihlava.scioskola.cz/

13. Tým Roboťáci - ScioŠkola Jihlava, Havlíčkova 1395/30, 586 01 Jihlava, https://jihlava.scioskola.cz/

14. Tým AZYG - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

15. Tým Žížalky s.r.o. - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://gpisnicka.cz

16. Tým Maskopičky - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://gpisnicka.cz

17. Tým Robotické opice s.r.o. - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 14200 Praha 4, http://gpisnicka.cz

18. Tým Karlínský gang - MŠ a ZŠ Lyčkovo náměstí, Lyčkovo náměstí 6, 186 00 Praha, http://www.zs-ln.cz

19. Tým Otorinolaringologové - Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace, Vídeňská 55/47, 639 00 Brno, http://www.gvid.cz

20. Tým Gymbos - Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 222/1, 680 01 Boskovice, http://www.gymbos.cz

21. Tým Gymbos 2 - Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 222/1, 680 01 Boskovice, http://www.gymbos.cz

22. Tým MX - Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 222/1, 680 01 Boskovice, http://www.gymbos.cz

23. Tým Terezor - ZŠ Terezy Stolzové Kostelec nad Labem, nám. Komenského 288, 277 13 Kostelec nad Labem, http://www.zstskostelec.cz

24. Tým DARK SIDE - ZŠ T.G.Masaryka Štětí, 9. května 444, 411 08 Štětí, http://www.zstgm-steti.cz

25. Tým Zapálení pro roboty - ZŠ Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace, Mánesova 908, 765 02 Otrokovice, http://www.zsotrman.cz

26. Tým ??? - ZŠ Ostrožská Lhota, 687 23 Ostrožská Lhota 306, http://www.zsol.cz/

27. Tým Stadion 1 - ZŠ U Stadionu Uničov, U Stadionu 849, 783 91 Uničov, http://www.zsustadionu.cz

28. Tým Stadion 2 - ZŠ U Stadionu Uničov, U Stadionu 849, 783 91 Uničov, http://www.zsustadionu.cz

29. Tým Démáci - SPŠ a SOU Uničov - kroužek pro ZŠ, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

30. Tým Růžovky - SPŠ a SOU Uničov - kroužek pro ZŠ, Školní 164, 783 91 Uničov, http://www.unicprum.cz

31. Tým ROBIQ A/E - Centrum robotiky ROBIQ, Plzeňská 540/23, 150 00 Praha 5, http://robiq.cz/

32. Tým ROBIQ VJ - Centrum robotiky ROBIQ, Plzeňská 540/23, 150 00 Praha 5, http://robiq.cz/

33. Tým Kavalirka1 - Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 150 00 Praha 5, http://kavalirka.cz

34. Tým Kavalirka2 - Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 150 00 Praha 5, http://kavalirka.cz

35. Tým GYZA Juniors - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

36. Tým Večerníčci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh, http://gyza.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Kolín Alfa - SPSŠ a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 280 02 Kolín, http://www.sps-ko.cz

Tým Kolín Neon - SPSŠ a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 280 02 Kolín, http://www.sps-ko.cz

Tým Kolín Krypton - SPSŠ a JŠ KOLÍN, Heverova 191, 280 02 Kolín, http://www.sps-ko.cz

Tým Balhub D.I.V. - Gymnázium Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, 413 01 Roudnice nad Labem, http://www.gym-rce.cz

Tým ČAG - Česko-anglické gymnázium s.r.o., Třebízského 1010, 370 07 České Budějovice, http://www.cag.cz

Tým Lovorobotika 3 - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice, http://www.gymlovo.cz

Tým Klimatex technology - Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816, 541 01 Trutnov, http://www.4zsrf.cz

Tým Iron_IV.exe - Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816, 541 01 Trutnov, http://www.4zsrf.cz

Tým 2019 - Salesianske, Kobyliské náměstí 640/11, 182 00 Praha, http://www.salesianikobylisy.cz/

Tým Programatoris s.r.o - Salesianske, Kobyliské náměstí 640/11, 182 00 Praha, http://www.salesianikobylisy.cz/

Tým Tamten - Salesianske, Kobyliské náměstí 640/11, 182 00 Praha, http://www.salesianikobylisy.cz/

Tým ADALJA - ZŠ Trávníky Otrokovice, Hlavní 1160, 765 02 Otrokovice, http://www.zsotrtrav.cz

Tým Otrokovice  - ZŠ Trávníky Otrokovice , Hlavní 1160 , 765 02 Otrokovice, http://www.zsotrtrav.cz

Tým Kavalirka3 - Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 1/100, 150 00 Praha 5, http://kavalirka.cz

Tým ROBIQ SV - Centrum robotiky ROBIQ, Plzeňská 540/23, 150 00 Praha 5, http://robiq.cz/

Tým ROBIQ A/A - Centrum robotiky ROBIQ, Plzeňská 540/23, 150 00 Praha 5, http://robiq.cz/

Tým Bagr - Gymnázium České Budějovice, Česká 64, 370 01 České Budějovice, http://www.gymceska.cz