Přihlášené týmy - 1. kolo (25.4.2019)

1. Tým SVČ1 - Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

2. Tým SVČ2 - Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

3. Tým SVČ3 - Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

4. Tým Roboťáci z Plzně - Centrum robotiky Plzeň, Cukrovarská 23C, 301 00 Plzeň, http://centrumrobotiky.eu/

5. Tým Tým Karel_107 - Dům Dětí a Mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, 163 00 Praha 6 - Řepy, https://www.ddmp6.cz/

6. Tým Tým Karel_108 - Dům Dětí a Mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, 163 00 Praha 6 - Řepy, https://www.ddmp6.cz/

7. Tým Packy - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 312 00 Plzeň, http://zs28.plzen-edu.cz/

8. Tým Feťáci - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 312 00 Plzeň, http://zs28.plzen-edu.cz/

9. Tým PeKařBoss - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, 312 00 Plzeň, http://zs28.plzen-edu.cz/

10. Tým Oops again! - Gymnázium Špitálská, Špitálská 2, 190 00 Praha 9, http://www.gymspit.cz

11. Tým GG Team - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, 150 00 Praha 5 - Malá strana, http://www.gchd.cz

12. Tým Total - ZŠ Angel, Angelovova 3183/15, 143 00 Praha 12, http://zsangel.cz

13. Tým BAZINGA! - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí, Komenského nám. 209, 271 01 Nové Strašecí, http://zsnovestraseci.cz

14. Tým FT1 - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

15. Tým FrenTým - Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o., Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

16. Tým PCHTF - Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o., Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

17. Tým Veřovští roboťáci - Základní a Mateřská škola Veřovice, Veřovice 276, 742 73 Veřovice, http://www.zsverovice.cz

18. Tým R.U.R. Vary - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

19. Tým Conrad s.r.o. - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

20. Tým Varáci - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

21. Tým hvězdy - ZŠ Rozmarýnová, Rozmarýnová 1692, 434 01 Most, http://zsrozmarynova.edu-most.cz

22. Tým rozmarýni - ZŠ Rozmarýnová, Rozmarýnová 1692, 434 01 Most, http://zsrozmarynova.edu-most.cz

23. Tým DoGa1 - Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 278 01 Kralupy nad Vltavou, http://www.dgkralupy.cz

24. Tým DoGa2 - Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Dvořákovo nám. 800, 278 01 Kralupy nad Vltavou, http://www.dgkralupy.cz

25. Tým Škvorečáci - ZŠ Škvorec, Tyršova 130, 250 83 Škvorec, http://www.skolaskvorec.cz

26. Tým TKM Litoměřice - Technický klub mládeže Litoměřice, Sovova 2, 412 01 Litoměřice, http://www.technickyklub.cz

27. Tým Epicentrum - ZŠ U Stadionu 4, U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice, https://ustadionu.cz/

28. Tým Matláci - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace, Demlova 34, 586 01 Jihlava, http://www.zsobreziny.cz

29. Tým Think Differnd - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace, Demlova 34, 586 01 Jihlava, http://www.zsobreziny.cz

30. Tým Hrozný Š - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace, Demlova 34, 586 01 Jihlava, http://www.zsobreziny.cz

31. Tým ONŠITA - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

32. Tým FANDOVA BANDA - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

33. Tým METRÁCI - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

34. Tým Dycky Krumlov - Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinksá 112, 381 01 Český Krumlov, http://www.gymkc.cz

35. Tým Linux team - Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Tylovo nábřeží 1140, 500 02 Hradec Králové, https://www.zsgocarova.cz/

36. Tým E-suba - Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Tylovo nábřeží 1140, 500 02 Hradec Králové, https://www.zsgocarova.cz/

37. Tým Tékáčko 1 - Technologický klub Albrechtice, Na Výsluní 275, 517 22 Albrechtice nad Orlicí, http://www.tekacko.cz

38. Tým Tékáčko 2 - Technologický klub Albrechtice, Na Výsluní 275, 517 22 Albrechtice nad Orlicí, http://www.tekacko.cz

39. Tým KALAMITA - DDM Bílina, Havířská 529/10, 418 01 Bílina, http://www.ddmbilina.cz

40. Tým Reboot - Gymnázium Český Brod, Vítězná 616, 282 27 Český Brod, http://www.gcbrod.cz

41. Tým Vrakoslav - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 251 01 Říčany, http://www.mkg.cz/

42. Tým Vrakoslávek - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 251 01 Říčany, http://www.mkg.cz/

43. Tým SVČ4 - Středisko volného času Sušice, Klostermannova 1330, 342 01 Sušice, http://www.ddmsusice.cz/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odlášené týmy:

Tým Karlovaráci 1 - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

Tým PERNÍČCI - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim, http://www.gymvla.cz

Tým Krachoslav - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 251 01 Říčany, http://www.mkg.cz/

Tým Šantrošíci - ZŠ a MŠ Věry Ćáslavské, Šantrochova 1800, 162 00 Praha 6, http://www.zsverycaslavske.cz

Tým FT2 - Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava, http://www.gymnaziumjihlava.cz

Tým R3D - DDM Bílina, Havířská 529/10, 418 01 Bílina, http://www.ddmbilina.cz

Tým Jdem to zkusit - Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p.o., Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, http://www.frengp.cz

Tým Karlovaráci - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 01 Karlovy Vary, http://www.gymkvary.cz

Tým MICo robotíci - ZŠ Prosetín, Prosetín 3, 539 76 Prosetín u Hlinska, http://www.zsmsprosetin.cz/