Přihlášené týmy - 2. kolo (26.4.2019)

1. Tým Prostě ti lepší - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 669, 708 00 Ostrava-Poruba, http://www.wigym.cz

2. Tým NSDS - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 669, 708 00 Ostrava-Poruba, http://www.wigym.cz

3. Tým PVD Crew - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 669, 708 00 Ostrava-Poruba, http://www.wigym.cz

4. Tým HočoPočo - Gymnázium Chodovická 2250, Chodovická 2250, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, http://www.gymnchod.cz

5. Tým Triloboti - Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun, http://www.gymberoun.cz

6. Tým iQube - Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun, http://www.gymberoun.cz

7. Tým Bažíngang - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

8. Tým Ušáci - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 169 00 Praha 6, http://www.gjk.cz

9. Tým RoboPalachGreen - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01  Mělník, https://www.gjp-me.cz/

10. Tým ToMik - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

11. Tým KuMik - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

12. Tým PeŠiMik - Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, 326 00 Plzeň, http://www.mikulasske.cz

13. Tým Mindbreak1 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 02 Příbram, http://www.gympb.cz

14. Tým Mindbreak2 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 02 Příbram, http://www.gympb.cz

15. Tým GRbk1 - Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

16. Tým SLOBOT - ZŠ Slovácká, Slovácká 40, 690 02 Břeclav, http://www.slovacka.cz

17. Tým GymZR 1 - Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 1693/2, 591 01 Žďár nad Sázavou, http://www.gymzr.cz

18. Tým GymZR 2 - Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 1693/2, 591 01 Žďár nad Sázavou, http://www.gymzr.cz19.

19. Tým Ovoce - Střední, základní a mateřská škola da Vinc, Na Drahách 20, 252 41 Dolní Břežany, http://www.skoladavinci.cz

20. Tým Fosilie - ZŠ TGM Hodkovice nad Mohelkou, J. A. Komenského 467, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, http://www.zshodkovice.cz

21. Tým Jahůdky - ZŠ TGM Hodkovice nad Mohelkou, J. A. Komenského 467, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, http://www.zshodkovice.cz

22. Tým WZM Team - Gymnázium Zlín Lesní-čtvrt, Lesní čtvrť III, 1364, 760 01 Zlín, http://www.gymzl.cz

23. Tým Nejkulaťoulinkatější koule - TIB, z.s., Na Hvížďalce 7, 155 00 Praha 13, http://tib.cz

24. Tým Kraksna klapla - TIB, z.s., Na Hvížďalce 7, 155 00 Praha 13, http://tib.cz

25. Tým GBVáci - Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, Sady 28.října 674/1, 690 21 Břeclav, http://www.gbv.cz

26. Tým Grabherr - Gymnázium Jiřího Ortena, Jeselská 932, 281 46 Kutná Hora, http://gymkh.cz

27. Tým MALENOVICKÉ VEVERKY - Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, 763 02 Zlín, http://zsmalenovice.cz

28. Tým Lišáci z Vrchlabí - ZŠ Školní Vrchlabí, Školní 1336, 543 01 Vrchlabí, http://www.zsskolnivr.cz

29. Tým Elektronky z Vrchlabí - ZŠ Školní Vrchlabí, Školní 1336, 543 01 Vrchlabí, http://www.zsskolnivr.cz34.

30. Tým Ostrovští draci - Gymnázium Ostrov, Studentská 1205, 363 01 Ostrov, http://www.gymostrov.cz

31. Tým NERRA - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

32. Tým Robotým 2 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

33. Tým Gymstr třetí Ó - Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice, http://www.gymstr.cz

34. Tým Tým jedna - ZŠ Liberec, ul.5.května 64/49, 460 01 Liberec, http://www.zs5kveten.cz

35. Tým LEGO+ - ZŠ Liberec, ul.5.května 64/49, 460 01 Liberec, http://www.zs5kveten.cz

36. Tým MSK - ZŠ Liberec, ul.5.května 64/49, 460 01 Liberec, http://www.zs5kveten.cz

37. Tým SKYENCE - Mensa gymnázium, o.p.s., Španielova 1111/19, 163 00 Praha 6, http://www.mensagymnazium.cz

38. Tým Tým 1 - 1. základní škola Plzeň, Západní 18, 323 00 Plzeň, https://zs1.plzen-edu.cz/

39. Tým Tým 2 - 1. základní škola Plzeň, Západní 18, 323 00 Plzeň, https://zs1.plzen-edu.cz/

40. Tým Grabherr - Gymnázium Jiřího Ortena, Jeselská 932, 281 46 Kutná Hora, http://gymkh.cz

41. Tým Robotici - Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, 580 01 Havlíčkův Brod, http://www.ghb.cz

42. Tým U-TEAM - Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí č. 8/900, 130 00 Praha 3, http://www.gykas.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odhlášené týmy:

Tým Robko - Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 664 51 Šlapanice, http://gslapanice.cz

Tým BenDaFuk - Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 664 51 Šlapanice, http://gslapanice.cz

Tým Tým 1 - Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

Tým Tým 2 - Jiráskovo gymnázium Náchod, Řezníčkova 451, 547 01 Náchod, http://www.gymnachod.cz

Tým Robotým 3 - Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, 250 50 Brandýs nad Labem, http://www.gbl.cz

Tým GRbk2 - Gymnázium Rumburk, Komenského 10, 408 01 Rumburk, http://www.gymrumburk.cz

Tým Delfínci - GJŠB Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

Tým Dycky Most - GJŠB Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz

Tým Blacknights- GJŠB Domažlice, Pivovarská 323, 344 01 Domažlice, http://www.gymdom.cz