1. Tým Lovorobotika 1 - Gymnázium Lovosice
2. Tým Lovorobotika 2 - Gymnázium Lovosice
3. Tým čučoriedkoví drevokocúri - Gymnázium Boskovice
4. Tým Tým Robotín - ZŠ Terezy Stolzové Kostelec nad Labem
5. Tým Terezor - ZŠ Terezy Stolzové Kostelec nad Labem
6. Tým KepLErGO - Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
7. Tým ScioTron - ScioŠkola, V Zahrádkách, Praha
8. Tým Otokárci 1 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava
9. Tým Otokárci 2 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava
10. Tým Otokárci 3 - Základní škola Otokara Březiny, Jihlava
11. Tým VJN - Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín
12. Tým Smečaři - Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s., Jihlava
13. Tým Karel - Základní škola Sokolov, Rokycanova 258
14. Tým KepLErGO2 - Gymnázium Jana Keplera, Praha 6
15. Tým Žaludy - Základní škola Sokolov, Rokycanova 258
16. Tým Petrov 1 - ZŠ a MŠ Údolí Desné, Rapotín
17. Tým Petrov 2 - ZŠ a MŠ Údolí Desné, Rapotín
18. Tým R.U.R. - ZŠ Černošice
19. Tým チーム (číM) - ZŠ Černošice
20. Tým Jílováci - ZŠ Jílovská, Praha 4 - Lhotka
21. Tým SKYENCE - DDM Beroun
22. Tým [Nikdo] - ZŠ Beroun – Závodí
23. Tým Lvíčata - UZŠ Lvíčata, Praha 624.
24. Tým Tereza - DDM Uničov
25. Tým Upoláci - UPOL Olomouc
26. Tým Team STVm - DDM Praha 2 - S.T.Vyšehrad
27. Tým Definitivně možná - Základní škola Most
28. Tým Teletubíci z Okružní - Základní škola Most
29. Tým Irregular džungaráci - Základní škola Most
30. Tým Nůbáci - Gymnázium Příbram
31. Tým Váša^2 - Gymnázium Příbram
32. Tým Hedgehog - Gymnázium Příbram
33. Tým Beacon us CRazy - Centrum robotiky, Plzeň
34. Tým CRoomba - Centrum robotiky, Plzeň
35. Tým CRink pong - Centrum robotiky, Plzeň
36.Tým Byl to kombajn - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
37. Tým π3 - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
38. Tým Úvaláci A - MDDM Úvaly
39. Tým Větrožik vol.2 - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
40. Tým DVD - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
41. Tým Buřtíci - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
42. Tým Tu tu tuu tu tu tu tuu tu tu - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
43. Tým Robotíci - ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
-----------------------------------------------------------------------------------------
Odhlášené týmy:
Tým Dino - Základní škola Sokolov, Rokycanova 258
Tým FŇGQ - Základní škola Most
Tým Majonéza na eskalátoru - Základní škola Most
Tým Úvaláci B - MDDM Úvaly
Tým Legondy - ZŠ Černošice
Tým Ding Dong - Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Tým R.U.R. - ZŠ Uničov
Tým LT - ZŠ Uničov