1. Tým SEKAČKY SEDMIKRÁSEK - První české gymnázium v Karlových Varech
2. Tým HYPE.PRO - ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49, p.o.
3. Tým Dixi - První české gymnázium v Karlových Varech
4. Tým Custodes - První české gymnázium v Karlových Varech
5. Tým HNR - První české gymnázium v Karlových Varech
6. Tým Roboticus - ZŠ Hovorčovická, Praha 8
7. Tým CRAB - Gymnázium Vlašim
8. Tým Skyscrapers - Gymnázium Vlašim
9. Tým Neus Lab 1 - Neus Lab, Praha 539.
10. Tým Gdo se ptal - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana
11. Tým Orel Klíma - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana
12. Tým Špagety v rohlíku - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana
13. Tým Pizza bez ananasu - Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Malá Strana
14. Tým Havárie - Technecium Pardubice
15. Tým Technici - Gymnázium Česká Lípa
16. Tým NoName - Gymnázium Česká Lípa
17. Tým Labužníci - ZŠ Klíček, Praha 4
18. Tým Garfieldi - Gymnázium Sušice
19. Tým Sanzoku - Gymnázium Sušice
20. Tým Cobweb - Gymnázium Sušice
21. Tým Šumavští impostři - Gymnázium Sušice
22. Tým Obří bobři - Gymnázium Sušice
23. Tým Fire tracks - Gymnázium Sušice
24. Tým Plantážníci - DDM hl.m.Prahy, Praha 8
25. Tým Spektrobot - DDM hl.m.Prahy, Praha 8
26. Tým Bojoví mravenci - Gymnázium Beroun
27. Tým Železobeton - Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha 5
28. Tým Bruh - ZŠ Pardubice - Polabiny
29. Tým Fialky - ZŠ Pardubice - Polabiny
30. Tým Rangers - ZŠ Pardubice - Polabiny
31. Tým Rytíř Borovička 1 - Dům Dětí a Mládeže, Praha 6
32. Tým Rytíř Borovička 2 - Dům Dětí a Mládeže, Praha 636.
33. Tým PB1S ALPHA - Prague British International School
34. Tým Team Asia - Prague British International School
35. Tým bez Šoguna - Prague British International School
36. Tým Chitrácy - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou
37. Tým Zítra to bude fungovat! - Dvořákovo gymnázium Kralupy nad Vltavou
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odhlášené týmy:
Tým Smetanka ROBO - DDM Smetanka Nový Bor
Tým DOMOTA - První české gymnázium v Karlových Varech
Tým Clever1 - Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín
Tým Clever2 - Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín
Tým gymvla3 - Gymnázium Vlašim
Tým gymvla4 - Gymnázium Vlašim
Tým gymvla5 - Gymnázium Vlašim
Tým Neus Lab 2 - Neus Lab, Praha 5
Tým Neus Lab 3 - Neus Lab, Praha 5
Tým Gymbuc kravaťáci - Gymnázium a OA Bučovice