1. Tým Až na konec - Gymnázium Zábřeh
2. Tým Legáčci - Gymnázium Zábřeh
3. Tým Low battery - Gymnázium Zábřeh
4. Tým Jeleni - Gymnázium Zábřeh
5. Tým Dobrý tým a jeden robot - Gymnázium Zábřeh
6. Tým Tým A - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39
7. Tým Tým 1 - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39
8. Tým Tým Alfa - 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39
9. Tým Mecha-ARMY - Gymnázium Český Krumlov
10. Tým Andrew Tate nfans - Gymnázium Český Krumlov
11. Tým DDO Team - 21.ZŠ Plzeň
12. Tým Číslo 5 žije - 21.ZŠ Plzeň
13. Tým Primacko z GVP - Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4
14. Tým Neodkrytý Přikryl - Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4
15. Tým Matlák 44 - Gymnázium Chodovická, Praha 916.
16. Tým Hradečtí baráčníci 2 - Dům dětí a mládeže, Hradec Králové
17. Tým Hradečtí baráčníci 1 - Dům dětí a mládeže, Hradec Králové
18. Tým Nám to (ne)funguje - Nový porg, Praha 4
19. Tým Tým Karel - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s. Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha 8, Kobylisy
20. Tým Tomáš a Kuba - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s. Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha 8, Kobylisy
21. Tým Tým Petr - Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s. Salesiánské středisko mládeže - středisko volného času, o. p. s., Praha 8, Kobylisy
22. Tým Gymstr 3.O - Gymnázium Strakonice
23. Tým Dofík® Robotics - Základní škola Glowackého, Praha 8
24. Tým CodeCrafters - Základní škola Glowackého, Praha 8
25. Tým kosiska - Jiráskovo gymnázium, Náchod
26. Tým Titáni - Základní škola Jinočany
27. Tým Patovi a Matovi to nejde - Základní škola Jinočany
28. Tým Moavyr - Základní škola Jinočany
29. Tým TIB - šampioni - TIB, z.s., Praha 5
30. Tým Krtci - Gymnázium Písnická, Praha
31. Tým Crashbot - Gymnázium Písnická, Praha
32. Tým Aligátor - Gymnázium Písnická, Praha
33. Tým Gyrotechnici - Gymnázium Písnická, Praha
34. Tým Venzošova kouzelná školka - Gymnázium Jana Palacha Mělník
35. Tým 最好的團隊 (nejlepší tým) - Gymnázium Karla Čapka v Dobříši
36. Tým Řízci - Gymnázium Karla Čapka v Dobříši
37. Tým Jiřík - Základní škola, nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3
38. Tým Jiřík 2 - Základní škola, nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odhlášené týmy:
Tým Písnická5 - Gymnázium Písnická, Praha
Tým Smažené vajíčko - Gymnázium Chodovická, Praha 9
Tým Kámen P - Gymnázium Kladno
Tým Kámen V - Gymnázium Kladno