Výsledky 2. kola Robosoutěže pro ZŠ

Poprvé v historii Robosoutěže zvítězil v 2. kole ryze dívčí tým Gbaváci s Gymnázia a jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Břeclavi.

Vítězem 2. kola ROBOSOUTĚŽE 2018 PRO 2. STUPEŇ ZŠ A ODPOVÍDAJÍCÍH TŘÍD VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ, které se konalo 20.4.2018, se stal poprvé v historii ROBOSOUTĚŽE čistě dívčí tým Gbváci ve složení Alena Gorčíková, Vu Hoang Anh a Elisabet Truhlářová z Gymnázia a jazykové školy s právem státní jazykové školy v Břeclavi. Na druhém místě se umístil tým Mindbreak1 ve složení Jiří Hrubant, Matěj Fiala a Jan Krejsa z Gymnázia Příbram a na třetím místě se umístil tým Prostě ti lepší ve složení Adam Walder, Dalibor Červenka a Jaroslav Čudek z Wichterlova gymnázia v Ostravě - Porubě. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným týmům za příkladnou reprezentaci svých škol a samozřejmě poblahopřát vítězům. Kompletní výsledky 2. kola ROBOSOUTĚŽE pro 2. stupeň ZŠ a odpovídajících tříd víceletých gymnázií.

Více také na Novinky.cz. Napínavé jízdy robotů můžete vidět na záznamu z 2. kola Robosoutěže