Nominované týmy finále ROBOSOUTĚŽE 2021

1. Tým Minders - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

2. Tým MATAM - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín

3. Tým Lopatov - Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, 149 00 Praha

4. Tým POGÁNO - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim

5. Tým Polská tryska - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno

6. Tým Páčidlo - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín

7. Tým E4 - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

8. Tým PIKOBOTI - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov

9. Tým Želvy Ninja - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 269 01 Rakovník

10. Tým Combat Wombat - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov

11. Tým Gbváci - Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, Sady 28.října 674/1, 690 21 Břeclav

12. Tým Ústavní elita - Integrovaná střední škola technická Benešov,  Černoleská 1997, 256 01 Benešov

13. Tým Včera to fungovalo - Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, 142 00 Praha 4

14. Tým Termynator - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov

15. Tým PlaceHolder - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov

16. Tým Boťáci - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 269 01 Rakovník

17. Tým Pimpulové - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

18. Tým Gymstr šestá Ó - Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice

19. Tým Jehněčí křidélka - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

20 Tým naCOPem vás - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

21. Tým REDBUTTON - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná

22. Tým KOLEJNIČKY - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná

23. Tým Robino - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí

24. Tým RUR - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

25. Tým Luďkovo poslání - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice

26. Tým 8K4A - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

27. Tým Epimorfický inflexní bod - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

28. Tým Gyzáci  - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh

29. Tým Team STV - DDM Praha 2, Slezská 920/21, 120 00 Praha 2

30. Tým Oxíci - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4

31. Tým chytrymindstorms.store - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

32. Tým Bouchnutí do klávesnice  - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh

DIVOKÁ KARTA

33. Tým Hradba - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36005 Karlovy Vary

34. Tým Fyziklátiči  - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov

35. Tým 4J - Team - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6

UNIVERZITNÍ TÝMY

36. Tým V-tas bjürden

37. Tým My vám to naservírujeme!

-----------------------------------------------------------------

Náhradníci:

1. Tým 24.8% BroSigma - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov

2. Tým Jazdaa - SPŠ na Proseku, Novoborská 610/2, 196 00 Praha

3. Tým Roboti FTW - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1