1. Tým Minders - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno
2. Tým MATAM - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín
3. Tým Lopatov - Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, 149 00 Praha
4. Tým POGÁNO - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
5. Tým Polská tryska - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská 967, 272 03 Kladno
6. Tým Páčidlo - Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín
7. Tým E4 - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov
8. Tým PIKOBOTI - SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, 363 01 Ostrov
9. Tým Želvy Ninja - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 269 01 Rakovník
10. Tým Combat Wombat - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov
11. Tým Gbváci - Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, Sady 28.října 674/1, 690 21 Břeclav
12. Tým Ústavní elita - Integrovaná střední škola technická Benešov, Černoleská 1997, 256 01 Benešov
13. Tým Včera to fungovalo - Nový PORG, Pod Krčským lesem 1300/25, 142 00 Praha 4
14. Tým Termynator - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov
15. Tým PlaceHolder - Gymnázium Jakuba Škody Přerov, Komenského 29, 750 02 Přerov
16. Tým Boťáci - Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 269 01 Rakovník
17. Tým Pimpulové - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí
18. Tým Gymstr šestá Ó - Gymnázium Strakonice, Máchova 174, 386 48 Strakonice
19. Tým Jehněčí křidélka - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana
20 Tým naCOPem vás - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí
21. Tým REDBUTTON - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná
22. Tým KOLEJNIČKY - VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, Slovanská 1000/55, 40502 Děčín VI-Letná
23. Tým Robino - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí
24. Tým RUR - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana
25. Tým Luďkovo poslání - Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600/6, 410 02 Lovosice
26. Tým 8K4A - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov
27. Tým Epimorfický inflexní bod - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6
28. Tým Gyzáci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
29. Tým Team STV - DDM Praha 2, Slezská 920/21, 120 00 Praha 2
30. Tým Oxíci - Gymnázium Písnická, Písnická 760, 142 00 Praha 4
31. Tým chytrymindstorms.store - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov
32. Tým Bouchnutí do klávesnice - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
DIVOKÁ KARTA
33. Tým Hradba - První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 36005 Karlovy Vary
34. Tým Fyziklátiči - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov
35. Tým 4J - Team - Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, 162 00 Praha 6
UNIVERZITNÍ TÝMY
36. Tým V-tas bjürden
37. Tým My vám to naservírujeme!
-----------------------------------------------------------------
Náhradníci:
1. Tým 24.8% BroSigma - Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium, Preslova 72/25, 150 21 Praha 5 - Smíchov
2. Tým Jazdaa - SPŠ na Proseku, Novoborská 610/2, 196 00 Praha
3. Tým Roboti FTW - Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Panská 856/3, 110 00 Praha 1