Finále Robosoutěže pro základní školy překvapilo rozmanitostí robotů

Vítězem Robosoutěže 2017 pro 2. stupeň základních škol a odpovídajících tříd víceletých gymnázií se stal tým GZ-team ve složení Jiří Javora, Jaroslav Knápek a Zbyněk Cypra z Gymnázia Zlín - Lesní čtvrť.

Na druhém místě se umístil tým Gyzáci ve složení Vojtěch Bartoň, Martin Štoudek a Lucie Achilisová z Gymnázia Zábřeh a bronzovou medaili si odnesli Jan Doležil, Adam Hendrych a Jakub Šinták z týmu Vrakoslav, kteří jsou z Masarykova klasického gymnázia v Říčanech. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným týmům za příkladnou reprezentaci svých škol a samozřejmě poblahopřát vítězům.

Obrázek

Se všemi příznivci robotů postavených z lega se rádi uvidíme napodzim při dalším ročníku Robosoutěže pro střední školy.