Finále 14. ročníku Robosoutěže 2022

14. ročník finálové ROBOSOUTĚŽE 2022 v rámci předmětu B3B35RO1 ROBOTI se uskuteční v pátek 16.12.2022 od 11:00 hod v Zengerově posluchárně KN:E-107 na Karlově náměstí na Fakultě Elektrotechnické, ČVUT v Praze.

Časový harmonogram finálové ROBOSOUTĚŽE 2022

9:00 – 9.30 Sraz a registrace jednotlivých týmů v Zengerově posluchárně (KN:E-107) na Karlově náměstí do finálové soutěže.

9:00 – 10:55 Možnost testování na hracích hřištích.

11:00 Oficiální zahájení 14. ročníku finálové ROBOSOUTĚŽE 2022.

11:05 – 13:15 První kolo soutěže - v prvním kole bude mít každý ze soutěžících týmů postupně 3 pokusy (absolvuje 3 jízdy) na hracím hřišti s cílem získat co největší počet bodů.

13:15 – 13:30 Přestávka.

13:30 - 13:40 Vyhlášení vítězů soutěžní kategorie "Design robota" vyhlášené a sponzorované firmou HUMUSOFT a MATHWORKS

13:40 – 15:00 Druhé kolo soutěže (postoupí 16 nejlepších týmů z prvního kola na základě počtu bodů) bude probíhat ve formě vyřazovacího systému na dvě porážky. Vyřazovací systém na dvě porážky je méně obvyklá modifikace vyřazovacího systému, rozpisu utkání turnajů některých her a sportů (tzv. oboustranný pavouk). Turnajem nepostupují jen vítězové, ale i účastníci, kteří prohráli zatím jen jednou. Graf rozpisu utkání se skládá jak z části pro vítěze jako ve vyřazovacím systému, tak i části pro účastníky, kteří již jednou prohráli.

15:00 – 15:30 Předání cen vítězům a zakončení 14. ročníku finálové ROBOSOUTĚŽE 2022.

Organizátor ROBOSOUTĚŽE (Ing. Martin Hlinovský nebo pověřený zástupce) může rozhodnout o diskvalifikaci (vyloučení ze soutěže) jakéhokoliv týmu bez dalšího vysvětlení. Jeho rozhodnutí je konečné a nenapadnutelné.  Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že organizátor ROBOSOUTĚŽE zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry, případně jednání, které není fair play nebo není založeno na dovednostech soutěžícího dle soutěžních pravidel.

Přihlášením do ROBOSOUTĚŽE každý účastník souhlasí s tím, že průběh akcí bude dokumentován ve formě fotografií a videí a může být použit pro propagační účely ROBOSOUTĚŽE a ČVUT v Praze na webových stránkách, v televizi, v tisku i na facebookovém profilu.