Vítězem ROBOSOUTĚŽE 2026 PRO 2. STUPEŇ ZŠ A ODPOVÍDAJÍCÍCH TŘÍD VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ, které se odehrálo v neděli 10.5. v rámci festivalu Maker Faire Prague na Výstavišti Praha Holešovice, se stal tým "Team STV" ve složení Aaron Agulár, Lukáš Hrdina a Martin Mandera z DDM Stanice techniků na Praze 2 - Vyšehrad. Na druhém místě umístil tým "Gyrořízci" ve složení Vít Dubský, Jakub Horák a Štěpán Purkert z Gymnázia Písnická na Praze 4, na třetím místě se umístil tým"T.N.T." ve složení Antonín Voříšek, Roman Verbiy a Vojtěch Červenka z Prvního českého gymnázia v Karlových Varech a na čtvrtém místě se umístil tým "Robo Developments" ve složení Nikolas Barvvínek a Marek Chvosta ze ZŠ Dukelská Strakonice. Výsledky jsou k dispozici na stránkách ROBOSOUTĚŽE.
Vítězem se stal tým "Team STV" ve složení Aaron Agulár, Lukáš Hrdina a Martin Mandera z DDM Stanice techniků na Praze 2 - Vyšehrad