VÝSLEDKY 3. PŘEDKOLA ROBOSOUTĚŽE 2017 PRO STŘEDOŠKOLSKÉ TÝMY

Ve třetím předkole konaném 21. listopadu 2017 zvítězil OA TEAM z Obchodní akademie T.G.Masaryka v Kostelci nad Orlicí.

Vítězem 3. předkola ROBOSOUTĚŽE 2017 určené pro studentské týmy ze středních škol, které se konalo 24.11.2017 se stal tým OA Team ve složení David Pařil, Matěj Kubíček a Petr Kubíček. Na druhém místě se umístil tým Ilumináti ve složení Daniel Kubišta, Matyáš Hudeček a Matěj Kračmer z Gymnázia Joachima Barranda v Berouně a na třetím místě se umístil tým Pusíci ve složení Tereza Žatkovičová, David Krásný a Patrik Vácal ze SPŠ elektrotechnické v Plzni. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným týmům za příkladnou reprezentaci svých škol a samozřejmě poblahopřát vítězům. Kompletní výsledky soutěže pro střední školy.

Downloads
Obrázek tabulka-3p.jpg