VÝSLEDKY 1. PŘEDKOLA ROBOSOUTĚŽE 2017 PRO STŘEDOŠKOLSKÉ TÝMY (20.11.2017) - ZVÍTĚZIL GZ-TEAM Z GYMNÁZIA ZLÍN

Vítězem 1. předkola ROBOSOUTĚŽE 2017 určené pro studentské týmy ze středních škol, které se konalo 20.11.2017 se stal tým GZ - Team ve složení Jaroslav Knápek, Zbyněk Cipra a Jiří Javora z Gymnázia Zlín. Na druhém místě se umístil tým Brain masters ve složení Tomáš Baják, Marek Lačňák a Eliška Kurzerová z Střední školy průmyslové a umělecké v Hodoníně a na třetím místě se umístilHodný, zlý a ošklivý ve složení Kamil Burger, Matěj Kopecký a Jakub Galocz ze SOŠ a SOU na Kladně. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným týmům za příkladnou reprezentaci svých škol a samozřejmě poblahopřát vítězům. Kompletní výsledky soutěže pro střední školy.

Downloads
Obrázek pavouk-1p.jpg