Robotický LEGO seminář pro středoškolské učitele 1.10 - 2.10.2021

Robotický LEGO seminář je určen pro středoškolské učitele, kteří by se chtěli seznámit nebo zdokonalit v používání stavebnic LEGO® MINDSTORMS® Education NXT a LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 a bude zaměřen především na praktické použití těchto stavebnic.

Robotický LEGO seminář je určen pro středoškolské učitele, kteří by se chtěli seznámit nebo zdokonalit v používání stavebnic LEGO® MINDSTORMS® Education NXT a LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 a bude zaměřen především na praktické použití těchto stavebnic. Ostatní zájemci se budou moci přihlásit v případě nenaplnění kapacity z řad středoškolských učitelů. Seminář se bude konat 1.10.- 2.10.2021 v místnosti KN:E-s109 na Karlově náměstí 13 na Fakultě Elektrotechnické, ČVUT v Praze. Účast na semináři je zdarma (dopravu eventuelně ubytování a další náklady spojené se seminářem si hradí sami účastníci). Na požádání je možné zajistit ubytování v jednolůžkových (cca 620,- Kč) nebo dvoulůžkových pokojích (cca 1110,- kč) za noc včetně snídaně na Masarykově koleji nebo v jednolůžkových (cca 1350,- Kč) nebo dvoulůžkových pokojích (cca 1700,- kč) za noc včetně snídaně v Novoměstském hotelu. V průběhu semináře bude pro všechny účastníky zajištěno občerstvení.