Nominované týmy

Středoškolské týmy

1. Tým Gymstr 8. O - Gymnázium, Strakonice, Máchova 174, 38648 Strakonice, http://www.gymstr.cz

2. Tým IT1 - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

3. Tým Ilumináti - Gymnázium Beroun, Talichova 824, 26601 Beroun, http://www.gymberoun.cz

4. Tým Hatátitlá - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

5. Tým Krtečovo auto - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

6. Tým Expendables - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

7. Tým Punčáčci - divoká karta - SOŠ a SOU, Kladno, Dubská, Dubská 967, 27203 Kladno, http://www.sou-dubska.cz

8. Tým Cisco Zahradníci - divoká karta - Vyšší a střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, http://www.vassboskovice.cz

9. Tým giveUsBigWheels - Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, 54701 Náchod, http://www.gymnachod.cz

10. Tým Gyzáci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

11. Tým Fireflies- Střední školy průmyslové a umělecké Hodonín, Brandlova 32, 69501 Hodonín, http://www.prumyslovka.cz

12. Tým Banánový rollky - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 78901 Zábřeh, http://www.gyza.cz

13. Tým GZ - Team - Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť, Lesní čtvrť 1364, 76137 Zlín, http://www.gymzl.cz

14. Tým Géčka - Gymnázium Mladá Boleslav, Palackého 191/1, 29301 Mladá Boleslav, http://www.g8mb.cz

15. Tým MATORA - VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí, Budějovická 421, 39102 Sezimovo Ústí, http://www.copsu.cz

16. Tým SPSROBOTS - SPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271, 26180 Příbram, http://www.spspb.cz

17. Tým Funguje to, nevim proč. - Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1, 17000 Praha, http://gymstola.cz

18. Tým R2-D2 - Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2/700, 19000 Praha 9 - Vysočany, http://www.gymspit.cz/

19. Tým Vrakoslav - Masarykovo klasické gymnázium, Táborská 1685, 25101 Říčany, http://www.mkg.cz

20. Tým Stejně jako loni - Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, 75011 Přerov, http://www.gjs.cz

21. Tým  Mindbreak1 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

22. Tým Mindmaze - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

23. Tým Mindbreak2 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 26101 Příbram, http://www.gympb.cz

24. Tým Karel 1 - SPŠ a SOU Uničov, Školní 164, 78391 Uničov, http://unicprum.cz

25. Tým Alderaanský kombajn - Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, E.Basse 1142/9, 43401 Most, http://www.sssmep.cz

26. Tým ALIKU - Gymnázium J.Š. Baara Domažlice, Pivovarská 323, 34401 Domažlice, http://www.gymdom.cz

27. Tým Už vím, kde je chyba! - divoká karta - Smíchovská střední průmyslová škola, Preslova 72/25, 15021 Praha 5 - Smíchov, http://ssps.cz

Univerzitní týmy

28. Tým elif - Sillinger Pavel a  Aschermann Daniel

29. Tým 42 - Nagy Tomáš, Musil Tomáš a Lukeš Vojtěch

30. Tým Rakousko-Uhersko bez Rakouska a Uherska - Geib Filip, Novosad Matej a Douda Petr

31. Tým Intelligent Garbage Collector - Beneda Lukáš, Mičan Lukáš a Brenvasser Gabriel

32. Tým  Z vrtulníku trilobit - Pařil David, Peleška Jakub a Pásztor Erik

33. Tým 20 - Jirkovský Adam, Kotrč Tomáš a Herold Adam

34. Tým 23 - Kovář David, Indrych Martin a Vykouk Aleš

35. Tým xx - Pavlásek Jan,  Šebek Petr a  Smereková Sofia

36. Tým xx - Šturm Matěj a  Tsoy Nikolay

37. Tým xx - Kiiko Volodymyr a  Linhart Tomáš

38. Tým 91 - Hančl Tomáš, Lammel Štěpán a Hartvich Jiří