Den otevřených dveří FEL ČVUT ON-LINE 10.12. 2020 v 16.30

Chcete vidět, jak budou vypadat technologie budoucnosti? Připojte se 10. prosince k našemu Dni otevřených dveří.
Během dvouhodinového moderovaného streamu vás studentští moderátoři společně s Ludvíkem, humanoidním robotem sestaveným z 37 tisíc dílků lega, virtuálně provedou naší fakultou. Seznámíte se s technologiemi, které budou výrazně ovlivňovat náš život v blízké budoucnosti.

To nejlepší na tom je, že všechny špičkové technologie můžete na naší fakultě nejen studovat, ale také se prakticky podílet na jejich vývoji, a to často už na bakalářském stupni studia.

Součástí Dne otevřených dveří budou také prezentace bakalářských studijních programů, které u nás můžete studovat. Dozvíte se podrobnosti o přijímacím řízení a vaše dotazy zodpovíme v interaktivním chatu.

Připravili jsme pro vás také anketu na téma, jak studijní programy vnímají sami jejich studenti a jak na fakultu vzpomínají její významní absolventi. Ke studiu na FEL vás budou inspirovat videa o klíčových studentských projektech, eForce týmu a jeho autonomně řízené formuli, Robosoutěži organizované pro nižší stupně škol a týmu studentek, které pod názvem wITches popularizují elektrotechniku a programování mezi dětmi. A jak může být elektrotechnika užitečná i zábavná vám ukážeme na videu z prázdninového FEL Campu, motivační průzkumné misi v přírodě "mimo civilizaci".